Bu Ufak Cihaz Wi-Fi Menzilinizi Arttırıyor

Bağlantı kalitesi ve menzilini arttıran devolo'nun GigaGate ürünü Wi-Fi sorunlarınızı gideriyor!

  • Ali Ruhi Öztürk
Bu Ufak Cihaz Wi-Fi Menzilinizi Arttırıyor

Genişbant ev interneti ücretleri çok tuzlu olabiliyor, bir de eğer Wi-Fi sinyaliniz evinizin belli yerlerine ulaşmıyorsa, verdiğiniz paranın yarısı boşa gidiyor gibi hissedebilirsiniz. Ancak merak etmeyin, bu sorunu çözmenin bir yolu var. Bir Wi-Fi köprüsü olan GigaGate ile, ana modeminizin yetişemediği yerlere sorunsuz internet sinyali sağlayabilirsiniz.

GigaGate videoGigaGate video

Devolo GigaGate, eviniz her köşesine 2 Gbps hızına kadar sinyal iletebiliyor. Özellikle evinizin farklı odalarında akıllı TV, bilgisayar ve oyun konsollarınız varsa ve bağlantı sorunları yaşıyorsanız bu ürün sorunlarınızı giderebilir.

Cihaz, yeni 4x4 quantenna çip teknolojisini kullanarak tüm cihazlarınızın sahip olduğunuz en kaliteli bağlantıya erişmesine yardımcı oluyor.

Router'ınızı değiştirmenize de gerek yok. GigaGate'in ana ünitesini router'a bağlayıp, ikinci üniteyi evinizin istediğiniz bölgesine yerleştirerek oraya kablosuz bağlantı taşıyabilirsiniz.

Evinizdeki Wi-Fi sıkıntılarının tümünü çözecek olan GigaGate'in fiyatı 219.99 £ (1,004.94 TRY). Bu fiyata ana ünite ve uydu ünitesi dahil. Ürünü resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

her odaya ayrı internet bağlatsak daha ucuza geliyor ben de birşey sandım bunun yaptığını çok daha ucuza yapan bir sürü ürün var

@01 Haziran 2017 10:49 haklısın bende farklı bir yanını görmedim. Dark!ın ürünleri daha hesaplı ve gayette iyi çalışıyor.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play