Bu video klip iPhone 6S Plus ile çekildi

Sadece iPhone 6S Plus'la çekilen bir video klip sizce ne kadar iyi olabilir? Gözlerinizle görün!

Bu video klip iPhone 6S Plus ile çekildi

Aktris, model, yapımcı ve aktivist Olivia Wilde, Edward Sharpe & the Magnetic Zeros grubunun yakında çıkacak albümü PersonA'nın ilk single'ı "No Love Like Yours"un müzik videosunu yönetiyor. Yıldızlarla dolu bir yaratıcı ekiple birlikte çalıştığı videonun tamamı iPhone 6S Plus ile çekildi. 

Birkaç ek lens kullanılarak, popüler FiLMiC Pro uygulamasıyla 2:39 en/boy oranında 24p ve 4K çekilen bu video, yönetmenler ve görüntü yönetmenleri arasında giderek büyüyen bir eğilim olan, çalışmalarını sektörde geleneksel olarak kullanılan büyük ve pahalı kamera ekipmanları yerine iPhone'la kaydetmeyi tercih etmenin bir örneği. Bu yıl, iPhone'la film yapımcılığı için dönüşüm yaratan bir yıl oldu. Teknolojimiz, film yapımcılarına profesyonel düzeyde içerikleri hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı oluşturma yeteneği sunuyor.  

Olivia Wilde konuyla ilgili şunları söyledi: "iPhone'un hepimize kendimizi sanatçı gibi hissettirme yeteneğine hep hayran kaldım ama bu deneyim bu saygımı kat kat arttırdı. Videoyu iPhone'la çekerken stil veya kaliteden hiç ödün vermek zorunda kalmadık ve sonuç tam hayal ettiğimiz gibi oldu. Umarım, bu video iPhone'u olan herkesin kendisini bir film yapımcısı gibi görmesi için ilham verir."

iPhone 6s Plus ile çekilen PersonA'nın ilk single'ı "No Love Like Yours" video klibini aşağıda izleyebilirsiniz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Kullandıkları o ek lensler neydi acaba? Bence güzel olmuş. iPhone çok kaliteli video çekiyor zaten.

Diger Cihazlarla Olmaz!Sadece İphone'larlami Klip Olur?Cihazlari Bes Para Etmez.Reklamla İsi Goturur Firma Apple.

Kişisel görüşüm: apple iphone 5S lensi bile 13mp muadillerinden iyiydi zamanında kullanırken. yeni kamerası da iyidir. android cihazların kameraları ya da kamera özellikleri mp'i ne kadar arttırırsan arttır ortalama kalıyor çoğunlukla. eyvallah iphone cihazlar ucuz değiller ama android amiral gemileri de 1800-2000 bandında çıkıyor artık. bazı özellikler koymuş olmak için olmamalı. sadece CPU GPU RAM ile olmaz. apple'ın reklam gücü de tabi başka...

Görüntünün flu olmasından iphone ile çekildiği belli olmuş.

Valla netleme konusunda sıkıntı gördüm. Öyle çok kaliteli bi video değil.

apple biraz diyafram konusunda iyileştirmeye gitse keşke iphone7 için

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost