En çarpıcı kızı tasarla, 2000 dolar kazan!

Kingston, Türkiye'de yapılacak ilk online HyperX Kızı Tasarım Yarışması'nı duyurdu.

İşte birbirinden harika ödüllerin listesi

İşte birbirinden harika ödüllerin listesi

Yarışmaya katılan yarışmacılar içerisinden Birinci gelen tasarıma 2000$, İkinci gelen tasarıma 600$, Üçüncü gelen tasarıma ise 32GB Kingston HyperX DDR3 bellek hediye edilecektir. Ayrıca dereceye giren bu eserler Kingston'un resmi web sitesinde yayınlanacak ve kazanan tasarımlar Kingston HyperX ürün serisinin gelecekteki pazarlama faaliyetlerinde kullanılması şansına sahip olacaktır.

29 Haziran – 12 Temmuz tarihleri arasında www.kingston.com/turkey/hyperxgirl adresi üzerinden oylamalar başlayacak ve oylama yapanlar arasından Birinci gelen tasarımı oylayan ilk 50 kişiye 4GB USB bellek, İkinci gelen tasarımı oylayan ilk 25 kişiye 4GB USB bellek, Üçüncü gelen tasarımı oylayan ilk 10 kişiye 4GB USB bellek hediye edilecektir.

Herkes için bir kazan-kazan durumu olan HyperX Kızı tasarım yarışmasına tüm tasarımcılar davetlidir.Yarışmayla ilgili ayrıntılar için lütfen yarışma internet adresi olan www.kingston.com/turkey/hyperxgirl ziyaret ediniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Kingstondan tasarımcılar icin guzel bi tesvik

"HyperX Kızı Tasarım Yarışması"

haypır iks kızı'ymış.. kafamda, konuyla ilgili ufacık birşey bile oluşmadı elhamdülillah :/

Bunlar da bizi iyice asosyal yaptı tamam saatlerce pc başındayız ama bizimde arkadaşlarımız, çevremiz var her yeni ürün tanıtımında niye kız muhabbeti açarlar bizim kız arkadaşımız olamaz mı pornocumuyuz lan biz....

hyper X kizi zeynanin eline almis oldugu ram ler olur anca ne sacma..

tasarlarken kimi örnek alacaksınız arkadaşınızı mı? Bu gidişle ya habersiz olacak bu örnek almalar ya da haberli paylaşmayı bilenler var bilmeyenler var. Bir çok insan ünlü olmak istiyor bakarsınız kayıp olmuş kimseleri bile ortaya çıkarabilir örnek aldığı kimseler den......!

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
İşte birbirinden harika ödüllerin listesi
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir