Bu yazıcının kullanım maliyeti çok düşük

Lomond EvoJet Office, baskı maliyetini inanması güç seviyelere düşürüyor!

Bu yazıcının kullanım maliyeti çok düşük

Renkli baskı teknolojisinde dikkat çeken Lomond EvoJet Office, sayfa başı 0,03 dolarlık (yaklaşık 6 kuruş) çıktı maliyeti ile ekonomik kullanım sağlıyor.

Lomond EvoJet Office, baskı kalitesi ve dakikada 60 sayfalık baskı hızının yanında, sayfa başı 0,03 US$'lık çıktı maliyeti ile piyasadaki en düşük kullanım maliyetli yazıcılardan. Lazer yazıcılara kıyasla sağladığı %84 elektrik tasarrufu ile de ayrıca dikkat çekiyor.

OEM Garantili Kartuş Dolum Merkezleri

Lomond Evojet Office'in bir avantajı da orijinal kartuş kullanma zorunluluğunu ortadan kaldırması. Lomond Evojet Office "OEM Garantili Dolum" stratejisini geliştiren dünyada ilk OEM markası. Lomond Evojet Office için, orijinal mürekkebi ile OEM garantili kartuş dolum merkezleri kuruluyor. Aksel Dış Ticaret, kullanım yoğunluğuna göre Türkiye genelinde kurmaya başladığı kartuş dolum merkezlerinde OEM garantili kartuş dolumu yapılarak, cihazın kartuş maliyeti daha da aşağıya çekilmesini sağlıyor.

Yüzde 84'lük Enerji Tasarrufu

Lomond Evojet Office'in sağladığı en büyük avantajlardan biri de enerji tüketimi konusunda. Gerşon Algranati, cihazın 4 yıllık kullanım süresi sonunda, muadili yazıcılara kıyasla %84 elektrik tasarrufu sağladığını dile getirerek, "En tasarruflu lazer yazıcı 4 yılda 743 kW elektrik harcıyor. Bu tüketim bazı yazıcılarda 2348 kW'a kadar çıkıyor. Son elektrik zamlarını dikkate almadığımızda bu sarfiyat 124 dolar ile 394 dolar arasında değişiyor. Oysa Lomond Evojet Office, bu tüketimi 212 kW'a maliyeti ise 36 dolara indiriyor. Bu da kullanıcısına hızlı ve kaliteli çıktı alma avantajının yanı sıra yüzde 84'lük bir elektrik tasarrufu yapma imkanı sağlıyor" dedi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

sen nesin hay mubarek ? dedikleri gibiyse fazla yaşatmazlar bu firmayı

''sayfa başı 0,03 dolarlık (yaklaşık 6 kuruş) çıktı maliyeti'', hiçbirşey değil canım, hemen alalım, DİYEMİYORUZ, çünkü yazıcının fiyatı 2750 liracık.

Teknik detaylar önemli. Seri çıktı verebiliyor ise işletmelerin bir çoğunda bunu kullanabiliriz.

@15 Eki 2012 10:17 Aksel Dış Ticaret Türkiye Distribütörü orayı aradığınızda şirketinize demo yapmaya geliyorlar ürünü yakından görüyorsunuz

Ürünü bizzat kullanıyorum.İşyerimde günde 50-100 arası renkli çıktı alıyorum, Samsung CLP 325 lazer printer kullanıyordum.printerların tanesini 300 tl'dan aldım, fakat ayda 500 TL kartuş dolumu için para harcıyorum.Tesadüfen internette ürünü gördüm, Aksel Dış Ticaret adında bir İzmir firması ürünü ithal ediyormuş, şirketi aradım Gökhan bey adında beyefendi bir genç ile görüştüm, ürünün tanıtımını benim iş yerimde yapabileceğini söyledi ve randevu tarihi istedim.Kararlaştırdığımız tarih ve saatte beyefendi gelip ürünü tanıttı.Sayfa başı maliyetlerimi düşürmek için çözüm arayışının sona ereceğini taaahhüt ett. ilk etapta bana da çok pahalı geldi, fakat ürünün sayfa başı maliyetleri 6 kuruşa gelmesi MALİYETLERİMİ DÜŞÜRMEK AÇISINDAN, ve dakika da 60 tane (tam dolu sayfaya) baskı yapması da verimliliği arttırmak açısından çok faydalı oldu.Artık printerın başında bir elemanım sürekli beklemek zorunda kalmıyor. Printer çok ekonomik, sayfa başı maliyetlerimi 3/1 oranında azaldı.Bir kartuş takımı 350 tl, 2.5 aydır kartuşu kullanıyorum daha değiştirmedim. Teşekkürler Lomond ,beni her ay 500 TL dolum masrafından kurtardığın ve şimdiden 1250 TL beni kara geçirdiğin için :)

ürünü ofisime getirip, demo yaptılar, epson marka lazer bi printerım vardı, renkli çıktılarımı oradan alıyordum.epson kartuşlarını dolum yaptırıyorken 15 günde bir 160 tl veriyordum 4 kartuş dolumu için. bir sayfayı 15-20 kuruşa basıyordum, geçen mayıs ayında ürünü aldım 1 sayfayı 5.5-6 kuruşa malediyorum.Seyirlik değil ömürlük bir makina 300.000 sayfa garantisi var, çayı demliyorum oturuyorum printerın yanına ilk yudumu almadan 60 tam dolu sayfa baskı alıyorum

Ürüne çok pahalı diyen arkadaşlara katılıyorum, ürün cidden çok pahalı.Fakat aylık 500-600 TL kartuş dolumu yaparken şu anda 150-200 tl kartuşa para veriyorum, beni kartuş mağduruyetinden kurtardı ürün.Ürünü alalı 8 ay oldu şu ana kadar zaten ürün kendini amorte etti ve daha hiçbir parçasını değiştirmedim

Arkadaşlar Türkiye'deki bitmeyen kartuş var. Onun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play