Buffer: Facebook'ta tam kontrol!

Facebook veya Twitter'da şimdi yazacağınız bir mesajın istediğiniz tarihte yayınlanmasını sağlayın!

  • Zeynel A. Öztürk
Buffer: Facebook ve Twitter'da tam kontrol!

Facebook, Twitter veya LinkedIn'de paylaşımlarınızı otomatik olarak belirli bir vakitte yapma ihtiyacı duyuyor musunuz? Bir web tarayıcısı eklentisi olan Buffer sadece bunu yapmakla kalmıyor, isterseniz tüm sosyal ağlarınızı aynı anda güncelleyebiliyor.

Buffer, Chrome, Firefox, Opera ve Safari'de çalışıyor ancak biz bu yazımızda Chrome'a odaklanacağız. Chrome'da Buffer'ı yüklediğinizde diğer eklentiler gibi adres çubuğunun sağında yeni bir simge beliriyor.

Herhangi bir sayfayı Facebook, Twitter veya LinkedIn'de paylaşmak için bu düğmeeye basmanız yeterli oluyor (oturum açmanız gerekebilir). Paylaşacağınız mesajı yazdıktan sonra onu isterseniz direkt olarak gönderebilir veya gönderileceği tarih ve saati ayarlayabilirsiniz. Eklentinin en iyi yanı ise paylaşırken sayfayı terketmek zorunda kalmamanız.

Buffer simgesine sağ tıklayarak Options'ı seçerseniz, eklentinin sunduğu seçeneklere ulaşıyorsunuz. Burada Buffer'ı nasıl kullanacağınızla ilgili ayarları yapabilir, klavye kısayolları atayabilirsiniz.

İndirin (Chrome için): Buffer

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

friendplans tanda bu tarz şeyler yapılabiliyor

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play