Bugüne Kadar Dünya'ya Hiç Uzaylı Geldi mi? Elon Musk'ın Bir Tahmini Var

Elon Musk, sıklıkla karşımıza çıkan UFO görüntülerinin uzaylılarla ilgisi olmadığını, uzaylıların dünyayı hiç ziyaret etmediğini düşünüyor.

Elon Musk: Dünyayı Ziyaret Eden Medeniyet Olmadı

Elon Musk'ın her söylediğine inanıyorsanız, SpaceX'in kurucusunun size bir haberi var. Musk, uzaylıların şimdiye kadar dünyayı hiç ziyaret etmediğini söyledi.

"UFO görüntüleri" hakında Twitter'da konuşan Musk, "gelişmiş bir uyarlığın Dünya'yı ziyaret ettiğine dair bir kanıt görmedim," dedi ve şunları ekledı: "7/11 güvenlik kamerası ekran görüntüsünden daha kötü olan bulanık resimler sayılmaz!"

Musk, uzayılar varsa onları mutlaka göreceğimize inanıyor gibi görünüyor ve görünmez veya bizden gelişmiş olabileceklerini pek hesaba katmıyor. Musk haklı bile olsa, SpaceX''in CEO'su olarak bunu gözardı etmiş olması şaşırtıcı.

Uzaylılar varsa muhtemelen kendisiyle sessizce eğlendiği Musk, daha önce koronavirüsün şirketlerini duraklatmasından rahatsız olmuş ve çalışanlarıyla ilgili virüsü yok sayan tartışmalı kararlar vermişti. Dolayısıyla Musk'un karlı olacağını gördüğü zamanda size uzaylıları görmeyi vadedeceğinden emin olabilirsiniz.

Her şeye rağmen önde gelen "uzay savunucularından" biri olduğuna inanılan (aslında daha çok yatırımcılara büyük hayaller satan) Musk'a dünyalıların önemli bir kısmının kulak verdiğine inanılıyor. Bu sırada Musk, pek fark ettirmeden, kendini ve şirketinin hisselerini gündemden düşürmemeyi başarıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

güneş sistemimizde keşfedilmedi yaşam daha uzaklardan gelen varsa da dünyadaki insanların gömesi çok zor olacaktır siz başka bir gezegene gitseniz orada yaşam olsa aralarına nasıl karışırdı nız ben şeklimi onların şekline görsel olsa da benzetirdim dikkat çekmemek için yada istediğimi gizlice alırdım dahada iyisi görünmezlik teknolojim gezegenler arası seyahat etmeye yetiyorsa bunu da yapardım o yüzden uzaylılar var yada yok diyemezler

Sen de yorum yaz