Buhar olan Facebook sayfası!

Facebook'taki büyük protesto sayfası bir anda yok oldu, ortalık karıştı... Tüm yaşananlar burada...

  • Ali Güngör
Facebook sayfası hata yüzünden mi kayboldu?
Protesto grubunun sayfası silindi

Facebook üzerinde yer alan "Boycott BP" sayfası geçtiğimiz gün ortadan kayboluverdi. Bunun üzerine yağan tepkiler, BP'nin bu konuyla hiçbir alakası olmadığını, sorumlulun Facebook olduğunu açıklamasıyla sonuçlandı.

Sonuçta bunun teknik bir hata yüzünden gerçekleştiğini açıklayan Facebook, protestocuları tatmin edemedi. Ama sayfa tekrar yayına girdi.

Gelmiş geçmiş en büyük çevre felaketlerinden birinin sorumlusu olan BP'nin ürünlerinin kullanımına karşı çıkan grup, aktivitelerini ve protestolarını sürdürüyor. Grup Facebook'un önemli bir demoktratik platform olduğunu ve bu tür konularda çok dikkatli olması gerektiğini açıkladı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Facebook demokratik mi ? İnanmam :D

nafile protestolar ..gün gelecek dünyayı şirketler yönetecek ve içine edecek.. insan , uzayın hızla çoğalan kanserli hücresidir....

"nafile protestolar ..gün gelecek dünyayı şirketler yönetecek ve içine edecek.. insan , uzayın hızla çoğalan kanserli hücresidir...."

Zaten dünyayı şirketler yönetiyor, şu anda.
ABD, dünyayı; şirketler, ABD'yi...

öyle bişey asla olamaz hadi türkiyeden kaldırdılar insanlar daha değişik yollardan yine girecek bence tam bir saçmalık...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play