HP Türkiye yeni Bulut çözümlerini tanıttı!

HP Türkiye, yeni Bulut Bilişim çözümlerini 'Teknoloji Mutfağı'nda tanıttı! İşte HP'den yeni çözümler

HP Network ile dünyanın en güvenli bulutu

HP Network ile dünyanın en güvenli Bulutu

HP, Bulut Bilişimde veri güvenliğini artırarak bilgi akışını ve dış kaynak kiralama hizmetlerini optimize etmeyi amaçlıyor. HP, sanal ağlarla uyumlu TippingPoint saldırı önleme sistemi ve DVLabs Dijital Aşı yazılım güncelleme hizmeti ile dünyanın en güvenli Bulut teknolojisini sunuyor.

HP TippingPoint güvenlik filtreleri network yapısını tek bir fiziksel ağ anahtarında sanal ağlarla konsolide ediyor. Böylece, tek bir kullanım lisansı ile tüm ağların güvenliğini en uygun maliyetlerle sağlıyor. Sanal ağların HP TippingPoint filtreleri ile özelleştirilebilmesi Bulut Bilişim güvenliğini artırıyor. DVLabs Dijital Aşı hizmeti ise işletmeleri bilgisayar virüsü gibi tehditlere karşı tam 26 gün önceden bilgilendirerek network güvenliğini artırıyor. HP bütün bu çözümleri "Akıllı Ağlar" olarak adlandırıyor.

HP Network ile geleceğin hızlı kablosuz interneti burada

HP, Bulut Bilişimle birlikte büyük miktarda artan veri yükünü karşılamak için neredeyse kablolu şebekeler kadar hızlı çalışan yeni bir kablosuz ağ sistemini de duyurdu. HP'nin Mobil Erişim Çözümü kablosuz ağlarda yüzde 50 daha fazla mobil cihazı destekliyor. Sektörün ilk dual-radyo 802.11n çözümü olan sistem 900 Mb/saniyelik bir bant genişliğine sahip.

HP, TippingPoint Dijital Aşı Araç Paketini de duyurdu (DVToolkit). Dijital dünyanın "alet çantası" olarak tanımlayabileceğimiz bu paket, kullanıcıların kendi Saldırı Önleme Sistemi filtrelerini oluşturmalarını sağlıyor. Böylece, şirketler HP TippingPoint çözümünü network ihtiyaçlarına göre özelleştirerek güvenliği artırmış oluyor. HP'nin ileri sanallaştırma teknolojilerini destekleyen sistem, HP Network çözümlerinde kullanılan HP Birleşik Altyapılar teknolojisi ile şirketlere en ekonomik ve güvenilir çözümü sunuyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

bulutla işlemci gücü kiralıyamıyor muyuz ya, türkçe bi kaynak varsa belirtebilir misiniz, teşekkürler

hp ye uzak durun derim dikkat

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
HP Network ile dünyanın en güvenli bulutu
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir