Bütçe dostu doğal ses veren kulaklıklar!

Daha iyi, doğal bir ses deneyimi elde etmek isteyenler, AKG'nin bu yeni kulaklıklarını denemeliler!

Bütçe dostu doğal ses veren kulaklıklar!

AKG doğal sesi uygun fiyata ve yeni teknolojilerle kullanıcılarının beğenisine sundu. Yenilenen kulaklıklar K 512 MK II ve K 514 MK II gelişmiş AKG teknolojisi ile AKG kalitesinde üretilmiş.

Ortalamanın üstünde bir performans için yeniden tasarlanan K 512 MK II ve K 514 MK II beklentinizin üzerinde ses performansı sunuyor. Doğal bir ses veren bu stereo kulaklıklarla ses deneyiminizi geliştirebilirsiniz. Yeni tasarımlarıyla şık görüntü sunan kulaklıklar, bağlı olduğu her kaynaktan en doğal sesi veren yenilenmiş tasarımıyla rahat kullanım özelliği sunar. Kolay bağlantı, konforlu kullanım, üstün ses performansı tüm bunların hepsi AKG kulaklarında bulunabiliyor. AKG K 512 MK II – 145 TL. AKG K 514 MK II – 200 TL Bilgi için ; SFRKD deryad@akusta.com

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Bütçe dostu??

Bütçe dostu ama kime göre?

Bütçe dostu ??? 10 Liraya 5+1 ses sistemi kadar düzgün ses verip + mikrofonu iyi olan kulaklıklar var.

145 - 200 tl çok uygunmuş fiyatı hemen alalım yanında köpeğide var mı acaba ? hatta almışken söyle bi 6 tane falan alalım... Sudan ucuz nasıl olsa... Yav kardeşim dalga mı? geçiyonuz 145 - 200 tl bi kulaklık satılır mı be hiç mi insaf yok bu tüccar şirketlerde, kalitesiz ürünü sür milleti perişan et sonrada kaliteliyi pahalıya sat... (sadece bir firma için söylemiyorum, parası kısıtlı olup piyasayı araştıranlar ne demek istediğimi anlar...)

snopy akarrrrrrr

bu fiyata bunu ana katlıycah 7h kulaklıklar var

akg profesyonel segmente ürün üreten bir marka, bilgisayar mağazalarında veya alışveriş merkezlerinde görmemeniz normal, akg markasını sadece dinlemekten ziyade müzikle uğraşan, enstrüman kaydı yapan, mix ve mastering ile uğraşan müzisyen arkadaşlar akg referans kulaklıkların nasıl olduklarını bilir...
bu arada biri de snopy yazmış çok güldüm :)

Sevgili chiponline gercekten nasıl bütçe dostuymus bu kulaklıklar ?

Grado sr225i alırım bu paraya.

Arkadaşlar bir mağazanın çok büyük ve geniş ürün içeriği olan kulaklık bölümü vardı. Aynı şarkıyı tüm kulaklıklar da test ettim. En iyi sonucu bu kulaklık verdi. Yalnız elektronik müzik seviyorsanız çok fazla hitap etmez. Çok sesli müzik dinleyenler için çok iyi bir seçim. Bütçe dostu denmesinin sebebi bu kalitede ki bir kulaklığın bu fiyata satılması kaynaklıdır. Eş kalitede diğer markalarda bu 2-3 katı fiyata satılmaktadır.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost