Büyük ekranlı Lumia 625 ortaya çıktı!

Nokia'nın büyük ekranlı Lumia sürprizi çok fena sızdı. Ama ekranın altındakiler pek parlak değil!

  • Zeynel A. Öztürk
Büyük ekranlı Lumia 625 ortaya çıktı!

Çin'de ortaya çıkan görüntüler ve detaylı bilgiler, Windows Phone 8 meraklılarını yepyeni bir Lumia'nın beklediğini gösteriyor.

Çince web sitesi Tenaa'da ortaya çıkan "Lumia 625"in 1.2GHz çift çekirdekli işlemci, 512MB RAM, 5 megapiksel arka kamera ve VGA ön kamerayla gelmesi bekleniyor. Ortalama özelliklere sahip cebin Lumia 620'nin yerini alması bekleniyor.

Telefonun en ilgi çeken özelliği, 4.7 inç'lik geniş ekranı. Ancak sunulan çözünürlüğün WVGA (800x480) olduğunu öğrendiğinizde hevesiniz kursağınızda kalabilir.

161.5 gramlık Lumia 620'nin ölçüleri, sitenin iddiasına göre 133.2 x 72.2 x 10.5mm olacak. Nokia'nın Lumia 920'nin yerine geçen Lumia 925'i henüz tanıttığını düşünürsek, Lumia 625'in de gerçeğe dönüşme olasılığı var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Tasarım konusunda Nokia nın böylesini tipsiz, o derece büyük ekranın altına öyle özellik koyacağını ve odun gibi kalınlıkta yapıcağını sanmam. Yaparsa ciddi hayal kırıklığı olur. Bana tam bir çinli üretimi bir taklit gibi geldi..

komik . Bence bu çin malı klon nokia

o koca telefona o özellikler hiç yakışmamış. çinliler taklidini yapmaya kalksa kat kat daha iyisini yaparlar

Ozelikleri bence yetersiz

Özellikleri yetersiz diyen arkadaşlar. Belki beklendiğinden daha da uygun fiyatlı bir model olacak. Alt düzey büyük ekranlı bir telefon yapıyorlarsa üst düzeyde de bunun daha iyi donanımlı bir cihaz çıkaracaklarının müjdesini vermiş olurlar. Herkesin telefona verecek sizin kadar parası olmayabilir.

Ya telefonu görmeden atıp tutmayalım. 1 fiyat performans telefonumudur bakılır. 2 tipi bence samsungun bi çok modeliyle aynı ve hatta daha iyi

Nokia ureticilerinden haber geldi bu cakma cin malı nokia..bu kalınlıkta nokia uretmicez demisler

Sen de yorum yaz