Büyüleyen bir iPhone 6 konsepti!

iPhone 6 bu müthiş konseptteki gibi olsaydı, Android'li cebinizi bırakıp ona geçiş yapar mıydınız?

Oynat Büyüleyen bir iPhone 6 konsepti! iPhone 6 bu müthiş konseptteki gibi olsaydı, Android'li cebinizi bırakıp ona geçiş yapar mıydınız?

Apple'ın iPhone tasarımı için "düzgün çalışan şeyi değiştirmeyin" sözü geçerli olabilir. Ancak iPhone'un tasarımında, çıktığı ilk günden bu yana büyük bir değişim olmadı. En önemli değişim 3GS'den iPhone 4'e geçişteydi.

Birçoğumuz oturup Apple'ın nasıl bir iPhone göstereceğini beklerken, bazıları oturmayıp kendi hayallerini en azından 3 boyutlu dünyada gerçeğe dönüştürmeyi tercih edebiliyorlar. Apple'ı beklemek istemeyen Techradar da kendi geleceğe yönelik iPhone'unu tasarlamış.

Techradar'ın iPhone 6 konsepti, bir türlü gerçeğe dönüşmeyen "çerçevesiz ekran" ile dünyanın en ince tasarımını bir araya getiriyor. Techradar'ın safir camlı telefonu, çiziklerini onarabiliyor; ön yüzünde ise herhangi bir düğme bulunmuyor. Konsepti yakından görmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 21 Yorum

Geçerim hiç düşünmeden

hani bunun flash ı ?

@18 Mar 2014 15:36 tam izlesen anlardın nerde flash

@18 Mar 2014 15:36 yüzük çerçeveli flaş dedi ya

ben adam gibi bir değişiklik görmedim hoparlörler aynı bölümde tuşlar aynı kamerada flash yok böyle konsept mi olur muş

asla gecmem birak gecmeyi o iğrenç cihazi elime bile almam.

s3 ün iPhone versiyonu olmuş bu nedir arkadaş :D

evet geçerdim

Ben iphone u değil LG G3 ü bekliyorum

Saçma bir video . Bunu yapacak hiç bir telefon üreticisi tanımıyorum.Telefonda tuş free ve touch id var . Bunu yapabilmek için ekranın altına sensör koymaları gerekiyor ve sensör ekranın altındayken parmak izini tanımaya açık olmaz olsa bile ekranın üstünden sensörü rahat bi şekilde görebilirsiniz.

It's perfect!

Tabi canım :)

böyle bir şey olursa almak için kredi çekeriz artık

millet flash yok demiş videonun sonunda resmi çekerken arkadan bir ışık yakıyor zannnetiler herhalde

Bu telefonu almak bir ayrıcalık olurdu. Sadece o kameradaki flaşı gerçekleştirme olsa bütün telefonların ilk çıkan iPhone gibi özenecekleri belli olurdu. Mükemmel bir konsept. Sadece iPhone orta tuşu olmadan olmaz bence! Orayı hiç beğenmedim. Orta tuş belli olmalı dokunmatik olabilir ama. :) bayıldım. İnşalah ilerleyen zamanda böylr telefonlar görebiliriz.

Tasarım biraz uçuk olmuş ama şu çember şeklindeki flash fikri güzel.

Bu konsept tasarım gerçekten bir harika bence flashın lensin kenarlarında yuvarlak şekilde olması imkansız. Aynı zamanda home tuşunu kaldırıp yerine dokunmatik birşey koydunuz tamam. Ama oraya dokunduğunuzda herhangi bir ışık etkileşim ibaresi yok! ama yinede dehşet güzel bir konsept. Apple çıkarırmı bilinmez ama Samsung çalacaksa şu görüntüyü çalmalı :)

Çok buyulendik yatamiyoruz htc one daha güzel bundan.

merhaba, HTC one-van ve sony Experia z ' varken,? nahlet iphone' yaramaz FIFIR.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir