Call of Duty'den büyük o var!

Satış rekorları kıran Modern Warfare 3, bu oyunun karşısında çok da fazla direnemedi!

Call of Duty'den büyük o var!

Call of Duty serisinin yeni oyunu Modern Warfare 3'ün satış rekorları kırdığına dair sayısız haberin yapıldığı bugünlerde CoD severleri şaşırtacak bir gelişme yaşandı.

Steam üzerinden Call of Duty'i bilgisayarına indirenlerin sayısı adeta hayal kırıklığı yarattı. Elder Scrolls Skyrim, 24 saat içinde 231 bin 593 kullanıcıya ulaşırken, aynı süreçte Call of Duty'nin yeni sürümü sadece 78 bin 161 oyunsever tarafından ilgi gördü.

Yani diğer bir deyişle rekorlar kıran ve satış bazında geçilemez denilen oyun Steam üzerinden Elder Scrolls isimli video oyununa ciddi anlamda geçilmiş oldu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

skyrim çok fena geldi. öyle böyle değil. diablo 3'ü kara kara beklerken bu oyun kurtarıcımız oldu resmen imdadımıza yetişti. aylarca oynanıcak bir oyun. mw 3 bf 3 fln hikaye.

hep kötü kötü diye reklam yaptılar ondan oldu vistada bunu yaptılar coğu kişi pcsine kurmadan kötü diye ağzına tutturdu yürüyün video çekip bunun neresi kötü diyoruz .DDD

çünkü kaliteli oyundan anlayanlar steamden alışveriş yapar...

Skyrim vs MW3 diye bir site bile var :)

38 tl ye key alıp steamdan indirmektense neden kutulu oyuna dünya kadar para verirler ki ?

abartılmış biraz. 2 günde 3.4 milyon adet sattış bu oyun. MW3'ü geçmesi imkansız. Call of Duty MW3 bir hafta içinde 12 milyon adet satmış ve satmaya da devam ediyor.

Multiplayer'i var mi bunun?

@firefan; 3.4 sadece kutulu satış rakamları. Dijital rakamlar dahil değil ve oyun Steamworks olduğu için kutulu satış düşük miktarda kalıyor. Tamamı açıklanınca mw3'ü geçtiği görülecektir.

:D başlık şey gibi olmuş şey ııı şey tamam biizm oyunlarımız call of dutyi geçememiş olabilir ama bakın bu oyun steamda geçmiş biz onun tarafındayız :D der gibi

call of duty 1. bu işi biliyorlar takdir etmek lazım...taklit de etmek lazım

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play