Call of Duty: Ghosts için ilk resmi video!

Call of Duty hayranlarının merakla beklediği yeni oyun Ghosts için ilk resmi video yayınlandı!

Call of Duty: Ghosts duyuruldu!

Activision ve Infinity Ward'un ortak çalışması sonucunda ortaya çıkan yeni Call of Duty: Ghosts, yepyeni bir Call of Duty motoruyla gelecek. Yepyeni bir hikâye, ortam ve yeni karakterler oyunda sizleri bekliyor olacak.

Herkesin kendilerinden yeni bir Modern Warfare 4 beklediğini, ancak boş durmadıklarını söyleyen Infinity Ward geliştirme bölümünün başındaki Mark Rubin, konsollardaki gelişimin/geçişin Call of Duty için büyük bir fırsat olduğunu düşündüklerini söylüyor. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen Infinity Ward, yeni bir motor, yepyeni fikir ve deneyimler sunmak üzere kolları sıvamış ve Ghosts'a vücut vermiş.

1 Mayıs'tan itibaren ön siparişe sunulan Ghosts'un resmi çıkış tarihi 5 Kasım. Oyun, PC'ler, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülecek. Ghosts  hakkında daha fazla bilgi için 21 Mayıstaki yeni nesil Xbox'un tanıtımını takip edebilirsiniz.

Call of Duty: Ghosts için yayınlanan tanıtım filmini izleyin!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

tırışkadan nağmeler......

artık maalesef tahtlarını battlefield e kaptırdı call of duty.. battlefield 4 ün 2 ye katlamasını bekliyorum satıslarda.hikayeyi biraz daha uzatsalardı yine makarov daha ölmeseydi keşke..aynı şekilde Mactavish de harbi gerçekten ağlamıstım oldugu zaman :))

artık harbi baydı. adam gibi yeni bir seriye başlasınlar bence...

on numara müzikte öyle....

Çıksa ne olacak ? Eski Modern Warfare'yi bulamayacağız ki?

yeni mod cıkması cok guzel olucak

http://www.youtube.com/watch?v=dfMOX3UZX4M videoyu izleyin m4 dipçiğine dikkatli bakın :D acaba yaşıyacakmı ne olucak acaba :D

bu oyun çok satacağa benziyo

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir