Call of Duty şoku kısa sürdü!

Call of Duty fanatikleri bu haberlerle şok olmuştu ama işin aslı hiç de bekledikleri gibi çıkmadı...

Call of Duty aylık ücrete mi geçecek?
İddialar yalanlandı

Popüler FPS serisi Call of Duty'nin geliştiricisi Activision'un gözlerini yeni bir gelir kapısına diktiği dedikoduları oyuncuları alarma geçirdi.

Oyun satın alma yerine aylık ücret sisteminin getirileceği dedikodusu Activision'un 2 önemli ismi tarafından hızla reddedildi. Financial Times'da çıkan haberin kaynağı ise Activision CEO'su Bobby Kotick'in seriyi genişletme planlarıyla ilgili açıklamaları olmuştu.

Infinity Wards'dan Robert Bowling "Modern Warfare 2 için abonelik dedikoduları dolaşıyor. Kayda geçsin, hiç kimse COD ya da Modern Warfare 2'yi multiplayer oynamak için ücret ödemek zorunda değil ve kalmayacak."

Treyarch'tan Josh Olin de yeni Call of Duty: Black Ops'un multiplayerı için ayrı bir ücret alınmayacağını belirterek yüreklere su serpti.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Keşke paralı olsaydı, paramızı verir oynardık güzel güzel, hileciler de olmazdı o zaman oyunda.

hayatımda en iyi oyun diyebilceğim gerceten keyıf veren bir oyun ps3 için yazıyorum

Call of Duty Black Ops Vietnam'la bitmişti zaten benim için.
dünyanın önünde yaptıkları katliamı rambo v.s. filmlerle ört baş ettikleri yetmiyomuş gibi bir de oyun.
çok komik ve üzücü aslında.

motor gibi oyun çıkıolar hileyi engelleseler ya

saçmalamayın lütfen!! parayı verip mw2 aldımda ne oldu! yüksek ping + birsürü saçma sapan hileci.. birde üstüne bunlar yetmezmiş gibi gireceğim server ı bile kendim seçemiyorum. yada server için oyuncu bulması bile uzun sürüyor.. aynı zamanda cod4 multiplayer oynuyorum. orj. almadım sahte kullanıyorum ve xfire üzerinden dedicated serverlarda oynuyorum. en azından ping süreleri normal ve türkçe konuşanlarla birlikte oynayabiliyorum. kısacası aylık ücret getirmeleri hem oyuncu kaybettirir. hemde hile yapmak isteyenler yine yapar..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play