Canlı yayında Pokemon Go kazası!

Pokemon Go, televizyondaki bir hava durumu bülteni sırasında ilginç ve bir o kadar da garip bir olaya neden oldu!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Canlı yayında Pokemon Go kazası! Pokemon Go, televizyondaki bir hava durumu bülteni sırasında ilginç bir görüntüye yol açtı!

WTSP 10 News'un hava durumu spikeri Bobby Deskins, sabah hava durumu hakkında konuşurken ilginç bir durumla karşılaştı ve haber spikeri Allison Kropff, telefonunda Pokemon Go oynarken ekranın önünden geçti.

Deskins'in yaşanacaklar konusunda daha önceden bilgi sahibi olup olmadığı bilinmiyor, ancak verdiği tepki doğal görünüyor: "Bu telefonlar ve Pokemon'lar konusunda dikkatli olmalısınız gençler. Her yerde yürüyorsunuz." Arka taraftan, WTSP takımından gelen kahkaha seslerini duymak mümkün. Kropff'un hangi Pokemon'un peşinde olduğuna dair herhangi bir açıklama ise yapılmadı.

Geçen hafta oyun dünyasında tam bir fenomen haline gelen Pokemon Go, 15 milyon kez indirildi ve uygulama, şu an günlük olarak Facebook ve Twitter'dan daha çok kullanıcı bağlılığına sahip. Oyun gerçek dünyada oynandığından, birçok garip durumun da ortaya çıkmasına neden oldu. Bir kadın, Pokemon Go oynarken bir ceset keşfederken bir başka Pokemon Go oyuncusu, gölete düştü.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

İyi denemeydi. Viral.

bu pokemon balon, çabuk parladı ama çok yakında da aynı hızla sönecek

Hâlâ ben İlluminati`ye inanmıyorum diyen var mı?

bu kanal troll kanalı sanırım. bir keresinde de windows 10 update penceresi çıkmıştı ama aynı kanal mı bilmiyorum büyük ihtimal budur yine.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost