Casper Notebook alana bir yıllık Vınn hediye!

Casper Notebook satın alan kullanıcılar, PC'lerinin yanında 1 yıllık Turkcell Vınn'ı da götürüyor!

Casper Notebook alana bir yıllık Vınn hediye!

Turkcell ve Casper bu yaz, teknoloji ve internetin keyfini tatilde de yaşatıyor. Casper Nirvana notebook kampanya modelleri, Turkcell VINN modem ve paket aşımsız 1 yıllık internet hediyeli.

Casper ve iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell her an her yerden mobil internet ayrıcalığını yaşamak isteyenlere önemli bir fırsat sunuyor. Teknoloji meraklıları, Casper Nirvana'ları interneti içinde Turkcell VINN ile birlikte kullanarak Turkcell 3G hızı ile internet deneyimi yaşayacak. Casper Nirvana CN.TR-N455A ve CN.TR-P6200A modellerini tercih eden kullanıcılar 1 yıl geçerli 12GB,Nirvana CN.TR-l2310A,CN.TR-l12310B,CN.TR-l2410A, CN.TR-l2520, CN.TR-Q2630A,CN.TR-2620A modellerinde de 1 yıl geçerli 48GB internet ve Turkcell VINN 'a sahip oluyor.

Turkcell VINN Modem ve 1 Yıl internet hediyeli Casper Dizüstü Bilgisayar Kampanyası dâhilinde yer alan modeller 684 TL+KDV ile 2028 TL+KDV arasında değişirken, kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneği de bulunuyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

VINN icin para etmez laptop almayin. Ben VINN i 3 aylik internet kullanip bedavaya aldim. Biraz bekleyin ayni kampanyayi yaparlar yine

casper kampanya modelleri o parayı etmez...

Casper VINN kampanyası çok güzel süper tam aradığım gibi bir kampanya bilgisayarımla her yerden internet keyfini yaşayabileceğim süper..

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play