Caterpillar'dan sağlam cep isteyenlere...

Bugüne dek "sağlam" iddiasıyla ortaya çıkan tüm cepleri unutun; işte gerçekten sağlam bir telefon!

  • Ercan Uğurlu
Caterpillar'dan sağlam cep isteyenlere...

Pek çok koşula dayanıklı bir ürün akıllı telefon peşindeyseniz beklentilerinizi karşılayacak bir ürün biliyoruz. Evet, bir süre önce Caterpillar firması tarafından tanıtılan ancak henüz satışa sunulan Cat B15, tam size göre bir ürün. Taş gibi dış gövdesiyle zorlu koşullara rahatlıkla ayak uydurabilecek olan Cat B15, bakalım ne gibi özellikler sunuyor.

4 inç büyüklüğünde bir ekranın sahibi olan Cat B15, Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemine sahip ve üzerinde 1 GHz hızında çalışan çift çekirdekli bir işlemci bulunduruyor. 5 megapiksel değerinde kamerası olan cihaz, elbette yüksekliğe, suya, soğuğa ve sıcağa karşı dayanıklı. Yaklaşık iki metre yükseklikten olan düşmelere karşı dayanıklı olan Cat B15, 30 dakikalık 1 metreye kadar sualtı macerası sonrasında da rahatlıkla çalışmaya devam ediyor. Cihazın 299 euro'luk fiyat etiketine sahip olduğunu da söyleyelim.

Okuyucu Yorumları

Toplam 20 Yorum

sanırsın tlf alıp yerden yere vuracagız:))

Bundan sonra kavgaya adam çağırırken bu telefona sahip olmasına dikkat edicem..

geçende bi haber vardı maden'De lumia koca makinenin altında kalmıs diye güzelim telefonları madene götürmek yerine böyle taş gibi telefonları öyle yerlerde kullanmak gayet iyi olur :)

bu dayanıklığa iphone 4'e alınan crc kasalarla da elde edebiliyorsun. fiyatı çok fazla bu özellikler için

ucuzmuş valla

3310 la kapisirlar :D

Türkiye'de satışı var mı ?

kavga yapanlar sevinsinler'ki böyle bir kat kedi, marka mobiltelefon var. fakat bu Takos sağlam mobiltelefonu kim Alacaktır merak.? HTC One'sony xperia Z benim var süper, ve LG gibi süper markalar.

Nedense telefonu görünce Transformers aklıma geldi!

İnşaat şantiyeleri için üretilmiştir bu telefon bunun takoz olduğunu üretende biliyor merak etmeyin :)

türkiyede en az 1000 tl ... şaka ama gerçek ...

Caterpıller zaten dayanıklı eşya üretir ben botlarını severim, ama android işletim sistemi olmasaydı daha iyi olurdu.Nokiaya devam.

@05 May 2013 21:34 sen bence telefona felan hiç bulaşma.. botla konuş :))))

Böyle alışılmışın dışında cihazlarla ilgili haberlerde hep aynı ayrık otları mesaj atıyor, ne gerek var, kim kullanacak bunu, çok büyük/çok küçük/takoz gibi vb diye. Alma kardeşim sana uymuyorsa, alma. Zorla mı satıyorlar? Caterpillar'ın hedef kitlesi senin gibi bi tarafını yaya yaya yaşayan insanlar değil zaten.

merhaba,ya kavga yapanlar sevinsinler'ki, böyle bir cat-kedi marka sağlam Takos mobiltelefon var.

bir mutfak personeli olarak bence bana son derece uygun bir ortam, su(nem) , sıcak , soğuktan etkilenmiyor. Darbelere dayanıklı olmasıda cabası

BUNUN FIYATI NEDEN YAZMIOR ARKADASLAR

şantiyede çalışan arkadaşlar için birebir.

kavga yapanlar sevinsinler'ki, böyle bir cat-kedi marka mobiltelefon var. fakat bu Takos sağlam mobiltelefonu kim Alacaktır merak.?

bi piyasaya çıksaydıdagörseydik doğa tutkunları için mükemmel

Sen de yorum yaz