CD'leri çöpe attıran bedava araçlar!

Gerçek CD'leri gereksiz hale getiren sanal CD uzmanı bu 4 bedava yazılıma mutlaka şans verin...

Alcohol 52%

Alcohol 52%

Alcohol Software tarafından geliştirilen yazılım, ticari sürümü olan Alcohol 120%'den daha küçük bir imaj yazılımı. Bu ücretsiz sürümünde popüler imaj dosyalarını bağlayabiliyor, aynı anda 6 sanal sürücüye sahip olabiliyorsunuz.

Alcohol, WinCDEmu gibi Windows Gezgini ile entegre olmuyor ve imajınızı bağlamak için onu öncelikle Alcohol'e eklemeniz, ardından çift tıklamanız gerekiyor.

Ücretsiz sürüm sadece kişisel kullanıma yönelik ve farklı bir kullanım için lisans satın almanız gerekiyor. Programı yüklerken gereksiz olan Alcohol Soft Toolbar'ın işaretini kaldırmayı unutmayın.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

UltraISO tercihimdir.

favorim poweriso ya burada yer verilmemiş :d

Ve... MagicDisc! :D

Alcohol %52 güzel.

daemon tools güzelde en gıcık kaptıgım özellik gerek driver yüklerken gerek daemoon tools yüklerken pc reset atmasıdır

MagicDisc yada DVDFab Virtual Drive gibi ücretsiz diğer alternatifler var. Üstelik DVDFab 18 sanal sürücü destekliyor. Entegre çalışıyor...

Virtual Clone Drive gayet iş görür, bedavadır, türkçedir.

magis iso/ magic disc'e de yer verilmemiş.. laf kalabalığı haberleri okumaktan bıktım.. kim daha bilgi bilgisayar konusunda anlamadım... biz mi yazsak bu haberleri..

bu programların içinde en iyisi yine daemon tools hemde en çok kullanılan bi program ücretsiz olmasıda bunun yanında kar tabii diğerleri fazla duyulmadığı için bu kadar popüler değiller

magic disc yeter de artar bile :)

daemon tools iyidir..

Kullandıklarım içinde en iyisi ve kullanışlısı WinCDEmu. Sisteme kendini kurmuyor, çalıştırdığınız anda sisteme kendini tanıtıyor, kapattığınız anda da kendini sistemden kaldırıyor. Diğerleri gibi sisteme sürücü yüklemiyor, küçük boyutlu ve portatif. Atın USB belleğe her yerde kullanın, çünkü kurulum gerektirmiyor.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir