CD'leri çöpe attıran bedava araçlar!

Gerçek CD'leri gereksiz hale getiren sanal CD uzmanı bu 4 bedava yazılıma mutlaka şans verin...

WinCDEmu

WinCDEmu

Listemizin ilk sırasında tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu olan WinCDEmu yer alıyor. Program birçok faydalı işleve sahip. Bağlayabildiğiniz imaj dosyaları ise: .ISO, .CUE, .NRG, .MDS/.MDF, .CCD ve .IMG.

WinCDEmu, Windows Gezgini ile entregre oluyor ve desteklenen imaj dosyasına çift tıklayarak onu anında sanal sürücünüze yerleştirebiliyorsunuz. İmajı sağ tuş menüsünü kullanarak Bilgisayarım'dan çıkartmanız da mümkün.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

UltraISO tercihimdir.

favorim poweriso ya burada yer verilmemiş :d

Ve... MagicDisc! :D

Alcohol %52 güzel.

daemon tools güzelde en gıcık kaptıgım özellik gerek driver yüklerken gerek daemoon tools yüklerken pc reset atmasıdır

MagicDisc yada DVDFab Virtual Drive gibi ücretsiz diğer alternatifler var. Üstelik DVDFab 18 sanal sürücü destekliyor. Entegre çalışıyor...

Virtual Clone Drive gayet iş görür, bedavadır, türkçedir.

magis iso/ magic disc'e de yer verilmemiş.. laf kalabalığı haberleri okumaktan bıktım.. kim daha bilgi bilgisayar konusunda anlamadım... biz mi yazsak bu haberleri..

bu programların içinde en iyisi yine daemon tools hemde en çok kullanılan bi program ücretsiz olmasıda bunun yanında kar tabii diğerleri fazla duyulmadığı için bu kadar popüler değiller

magic disc yeter de artar bile :)

daemon tools iyidir..

Kullandıklarım içinde en iyisi ve kullanışlısı WinCDEmu. Sisteme kendini kurmuyor, çalıştırdığınız anda sisteme kendini tanıtıyor, kapattığınız anda da kendini sistemden kaldırıyor. Diğerleri gibi sisteme sürücü yüklemiyor, küçük boyutlu ve portatif. Atın USB belleğe her yerde kullanın, çünkü kurulum gerektirmiyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir