"Cebi Aramanın En Ucuz Yolu"

"Ev Avantaj"lılara evden cebi aramak, cepten cebi aramaktan daha ucuz! İşte detaylar...

Eylül sonuna kadar uzadı!

Türk Telekom, müşterilerinin hayatına değer katan kampanyalarından olan "Cebi Aramanın En Ucuz Yolu" kampanyasını Eylül ayı sonuna kadar uzattı. Kampanya Türk Telekom'un Ev Avantaj tarifelerine sahip olan müşterilerine sabit telefondan GSM yönüne arama yapmanın tek arama bazında en ucuz yolunu sunuyor.

Cepten cebi aramaktan bile daha ucuza görüşme imkanı sağlayan kampanya kapsamında Türk Telekom müşterilerinin, tüm gün boyunca GSM yönüne yaptıkları aramaların dakikası 6.5 kuruş olarak ücretlendiriliyor. Böylece Ev Avantaj müşterilerine, herhangi bir başvuru şartı olmaksızın, tüm gün boyunca, tek arama bazında evden cebi aramak cepten cebi aramaktan daha ucuza geliyor. Kampanya, 30 Eylül 2010 tarihine kadar geçerli olacak.

Kampanyaya ilişkin görüşlerini dile getiren Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, "Ev Avantaj tarifesine sahip müşterilerimize sunduğumuz Cebi Aramanın En Ucuz Yolu kampanyası ile ile toplam iletişim harcamalarında tasarruf imkanı getiriyoruz. Artık tüm aile bireyleri GSM operatörlerinin paket bedellerini ödemek zorunda kalmadan ev telefonundan cep telefonlarını ucuza arama fırsatını yakalıyor. Cep telefonu faturaları ile aile bireylerinin cebinden tek tek, önemli miktarlarda bedeller harcanıyor. Artık bu kampanyalarımızla tek arama bazında baktığınız zaman evden cebi aramak cepten cebi aramaktan daha ucuza geliyor. Yoğun ilgi nedeniyle kampanyamızın süresini Eylül ayı sonuna kadar uzattık. Türk Telekom olarak müşterilerimize değer katan kampanyalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

"Cebi Aramanın En Ucuz Yolu" lütfen artık haber yapın reklam değil. bırakın telekom reklam versin bu kampanyayı size geçmek isteyen geçer.bi dolu kampanyaları var bir sürü firmanın hepsini burda haber yapacak olursanız burası kampanyalarla dolu alışveriş sitesi gibi olur.teknoloji haberleri istiyoruz sürekli telekom ve ttnet reklamı içeren haberler değil.

Tek arama bazında ne demek oluyor şimdi? Benim bu telekoma olan güven ve sevgim sıfırın bile altında olduğundan altında bir çapanoğlu vardır diyorum...

Ayda 19 lira sabit ücret verince hiç de en ucuz değil. Bir de sadece evden arayabilmek de ayrı bir fiyasko :) Neymiş cep telefonlarına paket ücreti ödemekten kurtarıyormuş. 19 lira ne peki paket değil mi o, hava parası paketi :)

Ben bir türlü emin olamıyorum yani 10 dk 65 kuruş ?
Birde bu tek arama bazında ne demek_?

Bence Eylül sonu değil birkaç yıllık dönemlerle garanti vermeliler. Her ay 20 lira vermek mantıklı gelmiyor bana da. Yakında adsl ve telefon hattımı kapatıp başka bir platforma geçeceğim. adsl+telefon sabit 70. Bir de bu 6.5 kuruşları eklesek 75 i geçiyor. Bence fazla şey istiyor telekom. 8 kat hızın hatırına bunca ay bekledim ama son zamanlarda sayfalardaki tıkanmalar, kitlenmeler, sitelerin tepki vermemesi gibi şeyler 8 kat hızın bir anlamını bırakmadı. Benden kaybettikleri 75 lirayı googledan alırlar artık.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play