Cebinde çıplak fotoğraflarını sakladı ve...

İçinde çıplak fotoğraflarının bulunduğu bir telefon, güzel kadının başına bakın ne işler açtı!

  • Zeynel A. Öztürk
Çıplak fotoğrafları operatör tarafından çalındı!

Telefonunuza çıplak fotoğraflarınızı saklamak ne kadar tehlikeli olabilir ki? Bu gerçek hikaye, cevabın "çok" olabileceğini ispatlar nitelikte.

İddiaya göre çırılçıplak fotoğraflarının bulunduğu cebindeki verilerin yeni telefonuna aktarılması için ABD'li operatör Verizon'un bir mağazasından yardım isteyen "çekici" bir kadının bu fotoğrafları, 24 yaşındaki Verizon çalışanı Joshua Stuart ve arkadaşı tarafından çalınmış. Daha kötüsü çalışanlar, bu fotoğrafları rastgele bir müşteriyle paylaşmaya karar vermişler.

Dahası bilgisayarına kopyaladığı fotoğrafları kaybeden Stuart, diğer çalışan arkadaşı Gregory Lampert'i arayarak fotoğrafları ondan istemiş. Bu arada ikilinin fotoğrafları rastgele paylaştığı müşteri, fotoğraftaki kadının arkadaşı çıkmış.

Kadının arkadaşı bu durum üzerine hemen kadına ve polise haber vermiş. Polis, Lampert'in iki telefonunda ve laptop'unda bu fotoğrafları bulmayı başarmış. Bu arada Lampert, fotoğrafları çaldığını itiraf etmiş. Ancak Stuart'ın ortadan kaybolduğu ve hala arandığı söyleniyor. Lampert şu an iki ağır suçtan tutuklanmış bulunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

Bizim ülkede olsa oralı bile olmazlar. Bırakmasaydın deyip suçlu durumuna düşürürler

:) kadın şirketten haklarını gözardı ettiği için tazminat davası açmalı..

Hapse girerse rezillik. :)

Bizim ülke bizim ülke deyip küçümsemeyin . Bizim ulkede boyle bir aptalligi yapacak insa bulamazsin.

@orhanbayram sen nerde yaşıyosun marstamı?

@orhanbayram internette yenisin galiba.

Cep telefonunda çıplak fotoğrafı niçin saklar insan?

@07 Kas 2012 09:59 canı istediği için olabilir mi?

@07 Kas 2012 16:07 o zaman bu normal durum.her zaman suistimal edilebilir.herkes canının istediğini yaptığı zaman böyle oluyor işte.adamlarında canı sapıklık yapmak istemiş..Cezasını çeker otururlar.herkes yaptıklarından sorumludur.az veya çok..

ben kadın da suç bulurum. çıplak fotografların telefonda ne geziyor be kadın. sen sapıkmısın. yoksa bakıp bakıp kendine yeniden mi aşık oluyorsun.

@07 Kas 2012 12:21 sana mı sorcaktı?

@07 Kas 2012 12:21 sen takımlarını niye yanında taşıyon sapıkmısın

@07 Kas 2012 21:50 saçmalamış.

Saçma sapan pozlar verip fotoğraf çektirenlerden iyidir. Telefonlarda neler neler saklanıyor haberiniz var mı? Durumu yadırgayacaksak en az bu durumu yadırgamamız gerekir...

asıl sapık olan fotoları çalanlar... kadın mağdur... bu gerçeği değiştirmiyor...

siz burda kadının namusunu temize çıkarmaya çalışın. kadın muhtemelen firmaya dava açmak için bu oyunu oynamıştır. bak gizli bilgilerimi çaldı verizon, çıkın bikaç milyon dolar tazminat. hasta mısınız lan? hangi aklı başında biri kalkar, çıplak fotoğraflarını rastgele birine aktarttırır. Siz olsanız xxx videolarınızın aktarılmasını bir şirkete yaptırır mıydınız? kaldı ki insanımız hemen sahip çıkıyor: "yazık kadına bak mağdur(!)". ülkecek bu numaraları yiyecek kadar salağız. hayret ya.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play