CeBIT Bilişim Eurasia 2009'dan kareler...

CeBIT 2009'a gidemedim diye üzülmeyin; CHIP Online fuarı dev bir galeriyle ayağınıza kadar getiriyor

  • Ali Güngör

Fuar açılışında yüksek güvenlik önlemleri vardı. İlk gün girişte sıkıntı yaşayanlar olduysa da, ikinci gün daha rahat olacağını söyleyebiliriz. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül için alınan bu güvenlik önlemleri sebebiyle fuarda çok sayıda polis memuru vardı. Memurlar da teknolojiye büyük ilgi gösterdi ve CHIP abonesi oldu. Türksat standının açılışından karelerde Cumhurbaşkanı için toplanan kalabalığı ve basın ordusunu da görebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük teknoloji fuarı CeBIT Eurasia 2009'u gezdik, dolaştık. CHIP, LEVEL ve CHIP Online standını da bol bol fotoğrafladık. Bu yıl siyah ve kırmızıyla dikkat çeken bir stand oldu.

Elbette sadece kendi standımızı değil fuar alanından da sizler için fotoğraflar çektik. Teknoloji şirketlerinden, üniversitelerden, basından pek çok standı galerimizde görebilirsiniz. Bu yıl özellikle internet bağlantı sağlayıcılar, basın, anti-virüs ve eğitim şirketlerinin ağırlıkta olduğunu söyleyebiliriz. Arada güneş enerjisiyle çalışan araçlar, ilginç ürünler de dikkati çekiyor. Teknoloji meraklılarına bu yılın fuarında pek çok ürün ve hizmette beklenmedik indirimlerle karşılaşacaklarını da duyuralım.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Pek çok teknoloji devinin "eşantiyon fuarı" olarak gördüğü CEBIT'e katılmadığını hatırlatalım.

165 resim var ama birçok resim 2 kere kullanılmış. mesela 25 ve 26 resimler aynı. birçok resim de benzer.
ayrıca birisi bana teknoloji fuarında ingilizce dil kursunun ne işi olduğunu anlatabilir mi?
vee bu fuara son 5 senedir gidiyordum. ilk gittiğimde tüm verilen broşürleri verdilerse aldım ve eve geldiğimde ben bunları niye aldım acaba dedim. sonraki gidişlerimde sadece gazeteleri aldım. ama promosyon adına bedava birşey aldığımı ya da verdiklerini hatırlamıyorum. ayrıcı çok güzel stand hostes... neyse :)

Editörün notu:
Benzer resimlerden bir kısmı temizlenmiştir.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play