CeBIT Bilişim Eurasia 2009 kapılarını açtı

Türkiye'nin en büyük teknoloji fuarı CeBIT Eurasia kapılarını 10. kez açtı. İşte CHIP Online standı.

  • Ali Güngör

CeBIT Eurasia 2009 bugün gösterişli bir açılışla bilişim profesyonellerine ve meraklılarına kapılarını açtı. 7- 11 Ekim tarihleri arasında sürecek olan bilişim fuarına katılım daha ilk günden oldukça büyük oldu. Saat 11'deki açılışın ardından Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 13.45'te de Türksat standının açılışını gerçekleştirdi.

CHIP, LEVEL ve CHIP Online'ın 6. salondaki standı ziyaretçilerle doldu taştı. Şık neon ışıklar ve siyah tasarımla dikkat çeken standın çalışanları pek mola verecek fırsat bulamadılar. Avantajlı abonelik fırsatları ve promosyonlar devam ediyor.

Özel abonelik kampanyası hediyeler ve sürprizler sizleri bekliyor. CHIP ve LEVEL abonelikleri sadece 55 lira, sürprizlerle dolu bir tişört ve 6 sayılık paket hediyeleri de eminiz hoşunuza gidecektir.

Fuar alanını dolaştığımızda pek çok bilişim firmasının yanı sıra üniversitelerin kurduğu standlara da rastladık. CeBIT'ten detayları, yeni teknolojileri ve sektörden ilgi çekici yenilikleri özel yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

hayırlı uğurlu olsun çalışanlara kolay gelsin..

Standınız güzelmiş chip tebrikler

Chip stand'ı güzeldi fakat diğer taraftan CEBİT 'in gidişatından çok rahatsızım. Yol ile ilgili tüm zahmetlere aldırmadan farklı şehirlerden gelen arkadaşların gelme amacı olarak belirlediği tek faktör "Bilişim Fuarı" olmasıydı. Fakat Bilişim Fuarında İETT Otobüsü, TIR, Dumankaya, Diyaet işleri gibi kurum ve kuruluşların ne işi var ? Evet belki yaptıkları güzel şeyler insanları bilgilendirme fakat burası eğer bilişim fuarıysa bilişim ağırlıklı olması gerekmektedir. Ayrıca CHİP Standındaki kalabalığa rağmen ilgilenen arkadaşlara teşekkürler ,)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play