CeBIT: Kaspersky neler planlıyor?

Kaspersky Lab, CeBIT Eurasia 2009 için neler planlıyor? Bilmeniz gereken her şey burada...

Virüslere nasıl karşı konulacağını anlatacak

Kaspersky Lab, ofis ve ev kullanıcılarına internette güvenli gezinmeyi sağlayan "The Green Zone – Güvenli Bölge" konseptini, CeBIT Eurasia 2009'da tanıtıyor. Fuar çerçevesinde gerçekleştirilen Bilişim Zirvesi'ne konuşmacı olarak katılacak Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Murat Göçe ile Kaspersky Lab EEMEA (Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi) Araştırma Merkezi Direktörü Vitaly Kamluk 'Bilgi Güvenliği' adıyla, sunumlar ve demolar yapacak.

Sunumlarda Kaspersky Lab tarafından geliştirilen yeni nesil antivirüs çözümlerinden Kaspersky Internet Security 2010 ve Kaspersky Anti-Virus 2010'daki yeniliklerin yanı sıra, siber alemde işlenen suçlar ve korunma yöntemleri hakkındaki en son gelişmeler masaya yatırılacak.

8 Ekim 2009, Perşembe günü saat 11:00de Business World Forum – 3 salonunda gerçekleştirilecek sunum ve bilgilendirme toplantısında, ardında 12:00–13:00 Heybeli salonunda yapılacak Bilişim Zirvesi 'Bilgi Güvenliği' oturumunda sizi veya görevlendireceğiniz bir arkadaşınızı aramızda görmek istiyoruz.

Ayrıca, Kaspersky Lab'in yeni nesil saldırı, tehdit ve virüslere karşı geliştirdiği çözümlerin hepsi fuarın 2. salon B26 nolu standında oluşturulan "The Green Zone – Güvenli Bölge"'de tanıtılacak.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

KaRpersky kalitedir her zaman kullanıyorum kullanmayada devam edicem hiç çökme olayı olmaz diğerlerini çok kullandım ama malesef kaç defa pc çöktü tavsşye ediyorum

Kaspersky 2010 türkçe sürümü hazırmış.Şu an testleri yapılıyor.En geç önümüzdeki hafta çıkacak.;)

6yildir kaspersky kullaniyorum cok memnunum herkeze tavsiye derim

hiç kendinize sordunuz mu ,bu sağ alt köşede çalışan virus programı bir tane bile virus buldu mu diye..kendinize sorun bu soruyu sonra karar verin virus programı kullanmaya

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play