CEO, cebi su geçirmez diye suya attı ve...

Yeni ceplerinin su geçirmediğini göstermek isteyen CEO, onu suya attı. Ama bakın sonra ne oldu...

Oynat CEO, cebi su geçirmez diye suya attı ve... Yeni ceplerinin su geçirmediğini göstermek isteyen CEO, onu suya attı, ama bakın ne oldu!
CEO için zor bir an...

Archos CEO'su telefonunun ne kadar sağlam ve dayanıklı olduğunu gösterirken küçük bir sorunla karşılaştı.

Yeni telefonları Quecha Phone'un şoklara karşı ne kadar dayanıklı olduğunu göstermek isteyen Poirier, önce onu yere attı. Eğilip onu geri aldığında telefon gerçekten de hiçbir şey olmamış gibi çalışıyordu. Bir sonraki test ise telefonun su geçirmediğini göstermekti. Bunun için telefonu su dolu bir kavanoza atan CEO, onu sudan çıkardığında ekranın tepki vermediğini gördü. CEO, durumu toparlamak için telefonu yeniden başlatmaya çalışsa da, bu girişimi başarılı olmadı.

Ürün, Galaxy S5 gibi IP67 sertifikasına değil, IP54 standartlarına sahipti. Bu puan, Quecha Phone'un tam anlamıyla su geçirmez olmadığını, sadece su sıçramalarına karşı dayanıklı olduğunu gösteriyor. Bu durum, ürünün bilgi web sayfasında da açıklanmış. Ancak görünüşe bakılırsa CEO, ürünü hakkında yeteri kadar bilgilendirilmemiş.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Böyle ceo'mu olur bu arada su geçirmez örneği verirken samsung yerine sony firmasını örnek vermeniz daha iyi olacaktır teşekkür ederim..

1Gün önceki haber :p

Teknoloji sitelerindeki samsung ve android fanlığına anlam veremiyorum.

@27 Şub 2014 14:42 Senin ki iphone fanlığı mı? Çünkü bende iphone fanlığına anlam veremiyorum. Ben HTC kullanıyorum. Samsung fanlığı ise tamamen marka meraklığı iphone gibi. Yoksa HTC de çalıştırıyor androidi Samsung'ta sonuçta. Android fanlığı ise yazılım geliştirilebiliyor ve iphone kadar katı kurallara tabi tutulmuyorsunuz. Çünkü iphone'da uygulama sorunlu oldu mu sorumlusu iphone, android'te ise sorumlusu uygulamayı yazan oluyor.

Böyle Ceo'ya Ceo'later derler. adamın tek bir işi var ürününe odaklanmak, onu da becerememiş.

maasindan bi telefon parasi gtti desenize :D

ya bu sitede neden hiçbir video açılmıyor anlamıyorum..

@27 Şub 2014 19:20 adblock engelliyor kardeşim

Örnek olarak Samsung'u vermeniz gerçekten çok ilginç!!! Bu işin piri Sony'dir. Bu özelliği demekki ilk Samsung çıkarsaymış yere göğe sığdıramayacakmışsınız.

@27 Şub 2014 23:01 aynı şey gear tanıtıldığında da oldu. Liveview, smartwatch yıllardır piyasada ama gear bir tanıtıldı herkes akıllı saat hastası oldu.

anlatım içerisindeki MAVİ renkli yazılardan birisi videoyu açıyor bu ve bunun gibi makalelerde. Direk üzerine bastı mı açılmıyor ve bende kıl oluyorum bu duruma. bir de PLAY görüntüsü var ya video başlangıcı için ama tıklıyorsun bi tepki vermiyor bende sinir oluyorum.

Tabi tabi ayni samsung gibidir s5 te cikmasa nasil samsung u ovucektiniz merak ediyorum

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir