Cep devinden iPhone 6 benzeri Sisley!

Cep devinin yeni telefonu Sisley S90'u gördüğünüzde, onu iPhone 6 sanabilirsiniz!

Cep devinden iPhone 6 benzeri Sisley!
Üstte Sisley; altta iPhone 6

Lenovo'nun yeni telefonu S90 Sisley'i gördüğünüzde, onu iPhone 6 sanmanız işten bile değil. Küçük Çinli üreticilerin iPhone taklitlerini görmek artık kimse için şaşırtıcı değil ama büyük bir telefon üreticisinin yeni telefonunun iPhone 6'ya bu denli benzemedi şaşırtıcı.

Sisley, 720p çözünürlüklü 5 inç ekrana, quad-core Snapdragon işlemciye, 1GB belleğe, 13 ve 8MP kameralara ve Android 4.4 KitKat'a sahip olarak karşımıza çıkıyor. Ama yeni iPhone'la tasarımsal benzerlikleri yok sayılamayacak kadar fazla.

Diğer pek çok benzerliğin yanında, Lenovo'nun S90 Sisley ürününün ilk dikkat çeken özelliği, iPhone 6 gibi beyaz plastik vurgularla güçlendirilmiş metal kasası. Lenovo S90 Sisley, 330 dolar civarında satışa sunulmakta ve şu anda Çin'e özel bir ürün olarak gözüküyor. 

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

sisley de baya güzel duruyor iphone dan bile lenova gerçekten yapmış

benzemiyor, daha başarılı olmuş bence

En azından bükülmüyo :)

iphone un bozfuğu tasarımdan daha iyi olmuş. steve jobs olsada iphone 4s gibi telefon yapsa

İnşallah dünya genelinde uygun fiyatla satışa çıkar. Gelişen rekabet ile kazıkçı Apple'ın işi zorlaşırken tüketici kârlı çıkıyor.

@08 Kas 2014 03:31 Apple markasının kazıkçı olduğu bilinen bir gerçek ancak bu hiç de tüketiciyi karlı çıkartmıyor. Aksine Apple fiyatı arttırdıkça diğerleri de "biz de bu fiyata satabiliriz" mantığıyle biraz daha fiyat arttırıyorlar. Talep arttıkça fiyat da artıyor. Tabi bu artış miktarlarıABD'de 50 dolarken bizde 300 TL'yi geçiyor. O da ayrı bir ders konusu...

en azından arkadaki şu gıcık şeritler yok hangi akla hizmet o şeritleri yapmış iphone hala anlamıyorum(iphone kullanıcısıyım)

Ben benzetemedim. Beyaz ve metal olunca İphone'a mı benziyor? Çok beğendim.

Iphone arka kapak Özürlüsu. Hangi adam arka kapaka çöpe atmayın logosu koyar

bunudamı foxcoon uretmiş

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir