Cep devinin çift SIM'li cepleri ortaya çıktı!

Nokia'nın çift SIM kartlı cepleri ortaya sanılandan erken çıktı! İşte o cepler ve fiyatları...

  • Zeynel A. Öztürk

Nokia CEO'su Stephen Elop'un Haziran sonunda piyasaya süreceklerini söylediği çift SIM'li cepler, sevk edilmeye başlandı bile. Nokia, C2-00'ı Hindistan, Çin ve gelişmekte olan çeşitli ülkelere 45 Euro fiyatla sevke bağladığını duyurdu.

Nokia C2'de iki SIM slotundan bir tanesine telefonun dışından erişmek mümkün. Bu sayede ikiden fazla SIM kartı taşıyan kullanıcıların da işi kolaylaşıyor. Bu arada, X1-00'ın çift SIM'li sürümü olan X1-01 de tanıtıldı. Yurtdışında 34 Euro fiyatla satılan cebin bekleme süresinde pili 43 gün dayanabiliyor. İki cep de SIM kartları arasında geçiş yapmaya gerek kalmadan çağrı ve mesaj alabiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

uyandı ama balık kalmadı

43'gün Bu çok iyi işte sabırsızlıkla Bekliyorum haziran sonunu...

bğnmdm ktü

bu nokia iyice şaşırdı yaw. akıllı telefon piyasasından silinince alt segmente iyice yogunlasmaya basladılar. bir nokia klasigi. simdi bu cıft sım kartlı telefonların dısını degiştirip degiştirip satarlar :))

e be nokia halen bunlarla mı uğraşıyorsun Allah ını seversen?

Böyle telefonlarda nokia'nın üztüne yok gerçekten.

@metallica83 aynen kardeşim sana katılıyorum. Bunlarla uğraşıcağına git akıllı telefonlarla uğraş !

34 Euro olanı 200 TL, 45 Euro olanı 250 TL'ye satarlar burada. Ne de olsa milletçe keriziz.

yine harika tasarımlar bizi bekliyor

arada kötü yorum yapanlar var,Biraz bencilliği bırakın,piyasanın düşük seviye telefonlarada ihtiyacı var,Her kesim akıllı telefon kullanacak diye birşey yok.

NOKİA BİTMİŞTİİRR !!!

keşke nokia akıllı telefon piyasasından elini tamamen çekse de sadece temel cep telefonu satsa.

nokianın neden hala ustune gidiyorsunuz anlamadım dokunmatık ekran veya akıllı telefon sevmeyenler hala var tamam ayak uydurmalı ama mesela bn sevmıyorum 5800 var dokunmatıgıne artık gıcıgım hem akıllı hem klasik olarak telefon bulmakta zor bulsanda e7* serisinden var bildiğim ztn akıllı telefon alsabilsemde ıphone almam htcler daha ii hem işletim sistemı olsun hemde kullanılabilirlik... ben bılıorum nokıanın nasıl sağlam telefon yaptıgını 3310 u vur duvara gene çalısıyor be :D

çift simli telefonlar öldü. nokia yine şaşırmış.

nokia ulviye döndü :D

bence nokia yaparsa iyisini yapar,eğer bizim bütçemize uygun fiyatlarla satışa sunarlarsa almak isterdim hala noki 3315 kullanıyom :)) ya en iyisini alacağım yada3315 devam

Nokia akıllı telefonlar üzerine kesinlikle çalışmalı

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost