Cep telefonuna ücretsiz müzik

Cep telefonunuza ücretsiz müzik indirmek için artık yasaları çiğnemeye gerek yok.

Cep telefonuna ücretsiz müzik

İnternet bağlantısına sahip Symbian S60 işletim sistemli bir cep telefonunuz varsa istediğiniz şarkıları internet radyolarından indirebilirsiniz.

RapidSolution yazılım firmasının geliştirdiği Audials Mobile yazılımı sayesinde sadece istediğiniz bir şarkıyı girerek şarkıyı MP3 olarak telefonunuza indirebiliyorsunuz. Yazılım kendisi internet radyolarını tarayarak istediğiniz şarkının yayınlanmasını bekliyor ve yayın başlayınca otomatik olarak kaydediyor. Şarkınızı isterseniz şarkı adına, isterseniz de sanatçıya göre arayabiliyorsunuz.

İnternet radyolarından kayıt şu an için yasal bir sorun teşkil etmiyor. Bu kayıtlarınızı paylaşmadığınız sürece evinizden televizyon yayınlarını videoya kaydedip sonradan dinlemekten bir farkı yok.

Audials Mobile bütün Symbian S60 sistemlerle uyumlu. Bu Nokia N95, N96 veya 5800 XM gibi Nokia modellerinde ve bazı Samsung telefonlarda kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Bizim önerimiz bu yazılımı bir kablosuz ağ bağlantı desteği olan telefonla, kablosuz ağdan bağlanırken kullanmanız. Aksi faturanızda halde yüklü internet kullanımlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Ücretsiz tanıtım sürümünü buradan indirebileceğiniz yazılımın bir kullanım süresi kısıtlaması yok. Tek kısıtlama, günde iki adet ile sınırlandırılmış kaydetme işlevi. Bundan kurtulmak için ise 20 TL'yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Ceyhun Seval

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

limewire gerisi boş.

ya ne gerek warki buna arkadaşın dediği gibi gir limevireye kafana göre takıl sonra tak hafıza kartını PC'ye yükle yükleyebildiğin kadar :D

Aslında iyi bir yazılım. İlgi göreceğinden eminim.

Teşekkürler CHİP !

şarkı yayınlancakda öyle indircek. aman kim uğraşır. internette ara, indir, hafıza kartına at. ayrıca gprs ücreti, program ücreti.. program arkada çalışırsa şarj da erken biter.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir