Cep telefonunuz elinize yapışacak!

78 yaşındaki mucidin tasarladığı bu aksesuar, cep telefonunuzu adeta size "yapıştıracak!"

Akıllı telefonlar gün geçtikçe daha küçük, daha parlak ve daha kaygan hale geliyor. Dolayısıyla elde sabit tutması da gittikçe zorlaşıyor. HandAble isimli tutamaç, bu sorunu ortadan kaldırmak için geliştirilmiş.

Piyasa, cep telefonu aksesuarlarından geçilmiyor ancak basit ve sade oluşu HandAble'ın en büyük avantajı. Elinizi rahatça arasına geçirebileceğiniz toparlanır bir diskle telefonun arkasına iliştirilen HandAble, adeta elinizi telefona yapıştırıyor.

Aksesuar, akıllı telefonlar baz alınarak üretilmiş olsa da aynı zamanda tabletlere de uyarlanabilir. Cihazın arkasına iliştirilen tutucu disk, istenildiği zaman çıkarılıp başka bir cihaza takılmak üzere tasarlanmış.

Beş farklı renk seçeneği olan HandAble, 19,95 dolardan satışa sunuluyor. Bir aksesuar için biraz pahalı gibi görünse de telefonunuza sık düşüren biriyseniz kârlı bile çıkabilirsiniz.

Berk Toparlak

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Adam seksenine dayanmış halen nasıl para kazanabilirim diye yırtınmış :) Helal adama bana ve diğer gençlere kapak olsun.

Bu, "bu akşam ölürüm beni kimse tutamaç" ta ki tutamaç mı?!

helal olsun bu tür şeylere kimse kafa yormuyor şuda bir gerçek akıllı telefonu yere düşürmek ölüm bence bu para değer.

"Akıllı telefonlar gün geçtikçe daha küçük"
--------------------------------------------------
gidişat öyle görünmüyor Chip ! git gide ekranlar büyüyor, Samsung, iPhone, Nokia, HTC, LG, Sony... son modellerinin 4" aşağı ekran yok farkındaysanız, Samsung da 7.7" kadar olayı büyütmüş yani

Kral Midas'ın kulaklarına uygun telefonlar geliyor artık.

gidişat öyle görünmüyor Chip ! git gide ekranlar büyüyor, Samsung, iPhone, Nokia, HTC, LG, Sony... son modellerinin 4" aşağı ekran yok farkındaysanız, Samsung da 7.7" kadar olayı büyütmüş yani
........................................................................................
sony nin ''xperia u'' modeli hem çok küçük hemde çok şık..3.5 inç ekranı var.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir