Ceplerde nereden nereye geldik!

Ceplerin nereden nereye geldiğini gözlerinizle görün: İşte eski cep canavarları ve bugünkü varisleri

  • Zeynel A. Öztürk

Cep telefonlarımızın cebimizi patlatacak kadar büyük ve tuğla gibi ağır olduğu zamanları hatırlıyor musunuz? Telefonlarımız bir de telsizleri hatırlatan antenlere sahiptiler ve bazılarının antenlerini "açmak" da mümkündü. Bazıları ise "son teknoloji" ürünü 1.3 megapiksel kamerayla beraber geliyordu.

Belki de bu telefonlar da yeterince işimizi görüyordu ancak şimdiki akıllı cepler temel sayılan telefon işlevlerinden çok daha fazlasını yapabiliyor. Bir zamanların bu "inanılmaz" ceplerini galerimizde sizler için bir araya getirdik.

2002'den bu yana ne kadar çok şey değiştiğini galerimizde görecek, siz de şaşıracaksınız! İşte o "muhteşem" cepleri...

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

:)) Eskiden model model bildiğimiz cep telefonlarını şimdi takip etmek çok zor. Eski telefonları hatırladım sayenizde.. Şimdi smartphone kullanan biriyim. Ama eski telefonların yeri ayrı..

nerdeeeeen nereyeeeeeee

ilk foto özellikli telefon sonye K750i idi(2003) ,ilk dokunmatik ve 3g telefon sonye P990i idi...(2007)

Dün Samsung Galaxy S II yi inceledim uzun bir müddet ve anladım ki insanoğlu her yıl kendini aşıyor gerçekten.Telefon tam bir teknoloji harikası..şimdi baya bir reklam koktu bu yorumum ama en yakın fırsatta almak istiyorum..Böyle sağa sola yazınca da kafamı rahatlatıyorum işte =) sabretmek zor oluyor çünkü =)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost