CES 2012'nin en iyi tabletleri!

Dört çekirdek, full HD ekran ve fazlası... İşte CES 2012'de tanıtılan en iyi tabletler.

  • Zeynel A. Öztürk

Android 4.0 "Ice Cream Sandwich", Full HD çözünürlükler ve hızlı CPU'lar... Bu seneki CES (Tüketici Elektronikleri Fuarı), tablet dünyasına da yepyeni bir soluk kazandırdı.

Tegra 3 platformunun ortaya çıkması ile dört çekirdekli tabletler, bir anda çift ve tek çekirdeklileri eskide bıraktı. 28nm teknolojisiyle meydana getirilen çipler, Nvidia'ya göre şu anki platformdan 5 kata kadar daha hızlı çalışabiliyor. Tablet piyasasındaki payından tatmak isteyen Intel de Atom işlemcili yeni tabletini CES'de resmen tanıttı.

İşte CES 2012'de tanıtılan süper hızlı, dev çözünürlüklü, en etkileyici tabletler!

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

nokia belleden hala ses yok

Akıllı TVler doludizgin geliyor. Akıllı TVler sayesinde artık herkes kendi televizyonunu kurabilecek. Dünya internet televizyonları ile dolup taşacak. Ilkokul öğrencileri bile televizyon kurabilecekler. Artık vericilere, uydulara gerek kalmayacak. Internet üzerinden her türlü yayın yapılacak.

Bir internet televizyonuna sahip olmak için yayın lisansı gibi izinlere de ihtiyacınız yok. Sadece bir domain, bir server ve yayınlayacağınız içerik kendi televizyonunuzu kurmak için yeterlidir.

Haydi MS, haydi Adobe! Herkesin kolayca kendi televizyonunu kurabilmesi için gerekli yazılımları hazırlayın! Ben yayıncılık için tam donanımlı -Windows Media Server'ı inceleme fırsatım olmadı- özel bir Windows sürümü bile çıkarırdım. Bu işte çok para var; çünkü artık akıllı TVler geliyor. Saldırın yiğitler!...

birdönem bırakın dizüstüleri cep telefonu bile yoktu ozamanda herkes işlerini mümkün şekilde yürütmekteydi masaüstüler hızla gelişti dizüstülerde bundan geri kalmadı furyayı takip etti ceptelefonları resmen bigisayarın yaptığı herşeyi yapmaya başladı tamanlamda olmasada:)) bide tablet eksikti oda yerini doldurdu bu tüketme çılgınlıyla paralel giden üretmede bakalım daha neler görecağiz aspirin yada hap şeklinde bilgisayarlar kol tabletleri yada seyahatnet görmessek hiç şaşırmam yalnız şundan eminim elektronik çöplüğümüz epey büyüyecek ve biz hep tüketen mutlu olduğumuzu sanan insanlar olacağız.......:((

Sen de yorum yaz