CES 2017'den Garip Ama Bir O Kadar Müthiş 10 Ürün!

CES 2017'de ortaya çıkan, garip de olsa ilginizi çekmeyi başaracak, çok acayip 10 ürün...

Spartan akıllı külot

Spartan akıllı külot

Bu külotun bilinen tek akıllı yanı, erkeklerin spermlerinin radyasyondan hasar gördüğüne dair iddiaları ciddiye alarak, bir "elektromanyetik kalkan" ile sahibini koruması.

Daha akıllı FridgeCam

Bir akıllı buzdolabına dökecek kadar bol paranız yoksa, Smarter'ın 150 dolarlık bu buzdolabı kamerasını satın almayı düşünebilirsiniz. FridgeCam, buzdolabınızın içinde yaşıyor ve kapıyı her kapattığınızda içeridekilerin fotoğrafını çekip, telefonunuza yolluyor. Bu sayede örneğin meyvelerin bitmek üzere olduğunu görebiliyorsunuz.

Fisher-Price akıllı bisiklet

Fisher Price'ın çocuklara yönelik bu hareketsiz bisikleti, küçük bir spor salonu bisikleti gibi çalışıyor ancak aslında içerisinde etkileşimli bir oyun denetimi var. Bir tableti bisiklete bağlayıp, Fisher-Price'ın eğitim amaçlı oyunlarını çalıştırdığınızda çocuğunuz, pedalı farklı hızlarda çevirerek oyunu kontrol edebiliyor.

Griffin Technology tost makinesi

Griffin Technology'nin Bluetooth destekli tost makinesi, yardımcı mobil uygulaması yoluyla sıcaklığı ve kızartma seviyesini kontrol etmenize izin veriyor. Farklı kullanıcıların tercihlerini hatırlayan cihaz, önümüzdeki sene 100 dolara satışa sunulacak.

Vinci kulaklıklar

Vinci'nin kulaklıkları, üzerinde dinlediğiniz şarkının detaylarını gösteren bir dokunmatik ekrana sahip. Dolayısıyla Vinci kulaklıkları kullandığınızda, artık sizi kimse "hangi şarkıyı dinliyorsun" diye rahatsız etmeyecek.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

şoke etmedi fakat güzel görünüyorlar.

Sen de yorum yaz


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir