Çevirmeli telefondan cep telefonu olur mu?

Nostaljik bir çevirmeli telefon gibi göründüğüne bakmayın, o aslında yetenekli bir cep telefonu...

  • Selim Öztürk

Teknolojinin hızla gelişimine ayak uyduramıyor musunuz? Ya da şöyle soralım: Günümüzde üretilen son model teknolojik cihazlar yerine nostaljik aletler ilgilinizi daha fazla mı çekiyor? O halde nostalji severlere güzel bir haberimiz var: Portable Rotary Phone!

Yıllar öncesinin yaygın olarak kullanılan iletişim araçlarından biri olan çevirmeli telefonlar, her ne kadar artık daha çok müzelerde karşımıza çıkıyor olsa da, bu eski dostları evinden çıkarmak istemeyen kullanıcıların sayısı azımsanacak gibi değil. Portable Rotary Phone, yani taşınabilir çevirmeli telefon da bu anlamda üretilen ve kullanıcılara sunulan bir ürün. Görünümü itibariyle klasik bir çevirmeli telefonu andıran cihaz, aslında özellikleriyle bir cep telefonundan farksız. Ürünün doğal olarak kablosu yok ve içerisine sim kart yerleştirmek mümkün...

İstediğiniz her yere götürebildiğiniz ve çevirmeli telefondan görünümü olarak hiçbir farkı olmayan cihaza sahip olabilmek için 500 Dolarlık bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

gelecek senenin "en işe yaramaz cihazlar" konulu yazısının ilk sıradaki ürünün bulundu. Ben hayatımda bu kadar saçma sapan bir cihaz duymamıştım.

bununla süper mesaj yazılır 180 karakter 10 saniye bile sürmez :)

wall a bunu alsa biri evine götürse kimse inanmaz cep telefonu olduğunu

Cevir cevir ara doymadin bir daha cevir cevir yavrum cevir ceviiiiiiiiiiirrrrrrrr

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play