CHIP Download sizi bekliyor!

900 bin kayıtlı üyeye ulaşan ve hızla büyüyen CHIP Download ailesine siz de katılın, karlı çıkın...

  • Selim Öztürk
CHIP Download sizi bekliyor!

CHIP Download hızla büyümeye devam ediyor. Bugün itibariyle yaklaşık 900 bin kayıtlı kullanıcısı bulunan CHIP Download, kullanıcılardan büyük ilgi görüyor. Hemen her alanda yüzlerce yazılımın yer aldığı ve her gün yenilerinin eklendiği CHIP Download adresi, siz değerli okurların da katılımını bekliyor.

Program önerisinden, yazılım açıklamasının İngilizce'den Türkçe'ye çevrilmesi gibi faaliyetlerle edineceğiniz puanlar sayesinde hem CHIP Download adresinde adınızı duyurabilir, hem de düzenlenen yarışmalar sonucu sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

CHIP Download'a katılmanın avantajları elbette bunlarla da sınırlı değil. CHIP Online'ın anasayfasında yer alan 'Günün Download'u' bölümü, her gün CHIP Download adresinde yer alan programlardan seçiliyor. Eğer programların açıklamaları için yaptığınız çeviriler beğenilirse, çevirinizin CHIP Online anasayfasında yayınlanma ve böylece adınızı tüm CHIP Online okurları arasında duyurma şansına da sahip olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Yapmanız gereken tek şey buraya girerek bir kullanıcı adı edinmek ve ardından İngilizce açıklamaları gördüğünüz programları Türkçe'ye çevirmek veya yeni programlar önermek. CHIP Download'ı daha yakından tanımak için bu sayfayı da ziyaret edebilirsiniz.

CHIP Online ailesi olarak tüm okurlarımızı CHIP Download'a katılmaya davet ediyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Chip Günlük ziyaret ettiğim google dan sonra tek site.

sayfa alıntısı yapmak istiyorum kendi siteme müsade war mı ? www.windowssohbet.tr.gg NeanderthaL .. Lord@askmaiL.net

Chip olmasaydı ben diğer arkadaşlarım gibi boş boş gezer o cafe senin bu cafe benim gezecektim. Teşekkürler chip.

Chip Artık "En Sık Ziyaret Ettiğim Site"
sabah iş yerinde Msn`dir oyundur derken wakit qeçiyor ancak akşam ewe qeLdiğimde keyifLe wakit qeçirebiLeceğim biLqi aLabiLeceğim TEK adres artık CHIP!

iyiki warsın CHiP

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play