CHIP'i her yerde okuyorlar!

Yaz geldi, artık bir süre bilgisayar dergisi okunmaz diyenlere en iyi cevap Umut ve İbrahim'den geliyor.

CHIP'i her yerde okuyorlar!

CHIP dergisinin fanatik okurlarından İbrahim Özer Çarkçı ve Umut Soydinç harika bir çalışmaya imza atmışlar. CHIP su altında da okunabilen bir bilgisayar dergisi, kanıtı galerimizde!

Gönderdikleri mesajı da aynen aktarıyoruz:

Sizi pohpohlamayı isterdik ama bunu zaten fazlasıyla herkes yapıyor. Biz direkt siz değişmein diyeceğiz. Aferim aldınız bizden. Hayatımızı neredeyse beraber geçirdik. Verdiğiniz yorum, program, ilginç konulara kattığınız ilginç ve doğaçlama yorumlarınıza aferim. Sizi seviyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

Çok güzel birşey. CHIP'e sevgilerini göstermişler. Örnek bir davranış. Ama şahsen suyun altında CHIP'i okumam. Chip dergim kıymetli benim için. Ona birşey olmasın diye çok iyi yerlere koyuyorum. Onun kırışmasına, yırtılmasına asla izin veremem.

İYİ calışma denemek isterdim ama batmanda göl bile yok :P

Sizlerin de buna benzer yaratıcı çalışmalarını bekliyoruz.

CHIP

EEee dergi yavaş yavaş parçalanıyor:)) Sonuçta kağıttan yapılma naylondan değil ya. Sobada okunurmu kışın ben test edeceğim:))

I Love You CHIP!

rahatsız bu arkadaşlar

İnsan bi-iki, balık malık koyar yahu :) Ama güzel hareket bu, sağ olsunlar...Biz de arkadaşlarla nasip olursa İstanbul Eminönü semalarında uçaktan atlayıp "Kahrolsun Telekom'un sınırlı interneti! TT kalleş, kullanıcılar kardeş" yazılı pankart asacağız.Nasıl tutar mı sizce?

Caner

Bizim Niğde'de deniz yok, biz kurbağa gibi derelerde yüzeriz ancak :D

abartmayın.bu ne?

Valla bu arkadaşlara bir ödül vermeniz lazım artık. adamlar CHIP sevgilerini nasıl göstermişler böyle. İmremdim doğrusu. bendeyapmak isterdim.

ßence Kardeşim ve Kuzenimden çok güzel ßir dawranış olmuş. Teßrik ederim sizleri, ayrıyeten gerçekten chip için değer... :D

Caner Soydinç...

çok güzel olmuş... keşke bende yapabilsem. imrendim arkadaşlara... başarılarının devamını dilerim...

Ana! bu ibo değilmi len? ibooooooo ne yapıyorsun abi oralarda... yeryüzü neyine yetmiyor... yaptın yine yapacağını ha :))))))) Umududa daldırmışsın :) tebrikler arkadaşlar... harikasınız............

I love CHIP... we love CHIP. EVERYBODY LOVE'S CHIP...

Bunu Yapan benım Çok Sevdiğim Dostum (ibramçvş).kendısıne buradan kucak dolusu sevgılerımı iletiyorum.gercekten sıradısı bır ılke imza atmıslar.kendılerını tebrık edıyorum ve buna benzer ilginc ve zor bir gösterılerını beklıyoruz.Başarılarının devamını diliyorum. saygılarımla Serkan Çvş...Zonguldaklı

Eyvallah Serkan KANYILMAZ... Güzel yorumun ve dileklerin için teşekkür ederim.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play