CHIP Online'cılar Compex'te buluştu...

CHIP Online'cılar Compex fuarında CHIP Online kadrosunu yalnız bırakmadı.

  • Cenk Tarhan
CHIP Online'cılar Compex'te buluştu...

Compex fuarının son günü CHIP Online buluşması gerçekleşti. CHIP Online'ın sadık ziyaretçileri CHIP Online standında bizleri yalnız bırakmadılar. Sitenin içeriği, yeni teknolojiler, yeni olanaklar konusunda hararetli sohbetler yaşandı.

Elbette aynı zamanda eğlence de vardı. CHIP Online standında bulunan X-Wishes Gaming oyun simülatörü ve Intel Gamex oyun cennetinin tadına bakan CHIP Online tayfası harika bir fuar geçirdi. Gelecek fuarlarda buluşma üzere diyoruz ve sizleri o günün anısına hazırladığımız ufak bir resim galerisi ile baş başa bırakıyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

ıgıggaıgaıgaıhıhıhı

Gelemedimmm

keşke İzmir'deki Bilişim Fuarı'na gitseydim haftasonu:(

Süperdi kesşek diger üyelerde gelebılseydı.Müthiş sohbetler oldu en sonunda da yarış turnuvasıyla gunu kapattık. Gelemeyenler üzülmesin demicem üzülün...

yaklaşık 12-13.00 gibi compex e adım attım,akşam 19.00 a kadar sadece chip online standında takıldım.üst katı ne gezdim nede göz atabildim :D zaten pek merakımda yoktu.koyu sohbetimiz aldı başını gitti,compex 19.00 da kapanmasaydı devam ederdikte attılar bizi :) kaldık soğukta :P kısaca dostça uzun ve eğlenceli vakit geçirdim,birdahakini sabısızlıkla bekliyorum.

gitmek isterdim.... :(

malesef bana bıraz uzak kalmaktasınız bende olmak isterdım ama en azından bızım adımızada eğlenmısınızdır

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play