CHIP Online'dan ücretsiz kişisel blog servisi

CHIP Online kullanıcıları için kişisel blog servisimiz hizmete girdi! Blog'unuzu hemen açın!

  • Cenk Tarhan
CHIP Online'dan ücretsiz kişisel blog servisi

CHIP Online Blogları artık tüm CHIP Online üyelerine açık. Sesinizi duyurmak istediğinizi biliyoruz, ve size bunun için en iyi fırsatı veriyoruz. Kendi blog'larınızı CHIP Online'da sergileme imkanı!

Eğer zaten CHIP Online üyesi iseniz, tek yapmanız gereken kişisel sayfalarınızdan, yeni Blog kaydı işlemine tıklamak veya https://www.chip.com.tr/blog/blogkayit.html adresine gitmek.

Eğer CHIP Online üyesi değilseniz, işte size üye olmak için bir neden daha. Hemen üyelik işlemlerinizi gerçekleştirin (üyelik doğal olarak ücretsizdir) ve blog'unuzu hazırlamaya başlayın.

Bloglarınız tıpkı CHIP Online yazarlarının, editörlerinin blogları gibi açılacak. Blog yazarken, forumdaki mesaj yazış şeklinin aynısını kullanabilir, istediğiniz kodlamaları yapabilirsiniz.

CHIP Online üzerindeki tüm bloglar, tüm diğer CHIP Online sayfaları gibi, Kullanıcı Sözleşmemize bağlıdır. Sözleşmeyi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Arkadaşlarınız blog'larınıza nasıl erişeceğini sorarsa vereceğiniz adres basit:
https://www.chip.com.tr/blog

Bu adresten hem CHIP Online editörlerin, hem de aktif CHIP Online üyelerinin son yazdığı blogları görebilirsiniz. Blog sayfamız geliştirme aşamasında henüz, kısa bir süre sonra daha fazla özellik de eklenecek, haberiniz olsun...

Hala tıklayıp gitmediniz mi bu sayfadan? Blog sistemi sizi bekliyor! Kolay gelsin...

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Hepimize hayirlisi olsun

merhaba,

chip'in sundugu blog servisinin digerlerinden farki ne olacak ? yüzlerce digerlerinden...

blogger'ı birakip sunduğunuz hizmeti kullanmam için bir neden söylermisiniz?

CHIP Online Notu: Kimseden varolan bloglarını bırakmalarını istemiyoruz. Buradaki blogunuzda "CHIP Online" içinde olacaksınız.

hemen bloğumu açıyorum....

Bu blog servisi CHIP Online uyelerinin istegi uzerine acilmistir. Bence cok iyi oldu. Teknoloji ve bilisimle ilgili blog tutmak isteyenler icin secenek olabilir. Avantaji da CHIP adi altinda olmasi. bu yeterli bir sebep:D

Ben kullanmayi dusunuyorum. herkese hayirli olsun...

Harbiden çok süper oldu. :):):)

bence bilgi paylaştıkça deger kazanan bir öge çok kullanıcıya ve internetin geliştigi kadar insanlarında gelişimine faydalı olabilecegine inanıyorum.hayırlı olması DİLEGİMLE BAŞIRLAR DİLERİM.

Hayırlı olsun.

Şu an için çok basit. Yazı yazarken imleç olarak hala el işareti kalıyor mesela, ki bir blog için en önemli, en can alıcı nokta text editörüdür diye düşünüyorum.
Blogun chip sayfasına tam entegre olması güzel bişey, sonuçta kimsenin günlüğünü tuttuğu, kendi kişisel yazılarını paylaştığı ve birinci sırada bulunduracağı bir blogu olacağını zannetmiyorum chipblog'un. Burada yazılan yazıları kendimizce değerlendireceğimiz, chip anılarımızı saklayacağımız bir yer olabilir belki.
Ayrıca sunulan her hizmete saygımız olmalı diye düşünüyorum, chip yöneticilerinin 'blog' konusunda çok iddialı olduklarını, bu yarışa gireceklerini zannetmiyorum, ihtiyaçları da yok...Dediğim gibi bunu sadece bir hizmet olarak görmek lazım.
İsmimle bir blog aldım, yazmak kısmet olur umarım...
Teşekkürler ve kolay gelsin..

Blog servisinizi bizlerle paylaştığınız için kendi adıma teşekkür ederim.

Sen de yorum yaz