CHIP Online forumu hakkında her şey

CHIP Online forumları: Teknoloji dünyasının kalbi burada atıyor, fikirler burada tartışılıyor.

İnternet ve forumlar
Forumlar, insanların internet üzerinde tartışarak fikir alışverişinde bulundukları ilk adres.

Bilgiye ulaşmak gün geçtikçe kolaylaşıyor. Önceleri bir bilgiye ulaşmak için ansiklopedilerin sayfalarında vakit harcarken şimdi bir tıklamayla internet üzerinden dünyanın neresinde olursa olsun istediğimiz bilgiye hemen ulaşabiliyoruz. Şüphesiz internet sayesinde bilginin gücünü insanoğlu artık daha yakından hissediyor ve bundandır ki çağımıza 'bilgi çağı' deniyor.

İnternetin artık hayatımızın bir parçası olmasıyla dünya internete tamamiyle entegre olmaya başladı. Örneğin hemen her şirketin artık kendine ait bir web sitesi olduğu gibi, internet kullanıcıları kendi kişisel web sayfalarını açar duruma geldiler. Gerek Facebook, MySpace gibi sosyal ağlarla insanlar iletişimde sınır tanımazken, gerek YouTube ve Flickr gibi servisleri kullanarak da görsel olarak kullanıcılar dünyanın her yerindeki insanlarla bütünleşebiliyor, kendi özel görüntülerini milyonlarla paylaşabiliyorlar.

Forumlar ise artık internet sitelerin olmazsa olmaz parçalarından biri olmuş durumda. Forumlar sayesinde insanlar herhangi bir konuda bilgilerini birbirlerine birebir aktarırken, bir konu hakkında tartışarak fikir alışverişinde bulunabiliyorlar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

CHIP Online, siz değerli okurları sayesinde varolduğunun farkındadır ve sizlerle beraber başarı çıtasını çok daha yukarılara çekeceğine yürekten inanmaktadır. CHIP Online ile ilgili öneri, eleştiri veya fikirlerinizi mutlaka bizlerle paylaşın. Okurlarının hepsi CHIP Online için çok kıymetlidir ve görüşlerine değer vermektedir.

Bunun farkında olduğumuz için burdayız... Teşekkürler CHIP Online

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir