CHIP Online'ın Vista gadget'ı sınır tanımıyor

Bizden size binlerce teşekkür: CHIP Online'ın Vista gadget'ı, en beğenilen gadgetlar arasında

CHIP Online'ın Vista gadget'ı sınır tanımıyor
CHIP Online: "5 yıldız"lı tek Vista gadget'ı!

CHIP Online ekibi olarak okuyucularımıza en iyi hizmeti vermek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. En son haberleri sizlerle paylaşıyor, kapsamlı makalelerle bilgisayar ve teknoloji dünyasını tanıtmaya çalışıyor, en son donanım ve yazılım ürünlerini test ediyoruz. Gün geliyor övgü dolu sözlerinizle mutlu oluyor, gün geliyor birbirimizi kırabiliyoruz. Ama birbirimizi kırdığımız zamanlarda bile ne biz okuyucumuza, ne de okuyucumuz bize sırtını dönüyor. Bir aile olmanın getirdiği en büyük mutluluk da herhalde bu.

CHIP Online ailesi her geçen gün daha da büyüyor. Bunun en güzel kanıtı ise, bir süre önce hazırladığımız ve Vista kullanıcılarının kenar çubuğunda yerini bulan "CHIP Online" gadget'ı. CHIP Online, Windows Live Gallery sayfalarında, tüm kategorilerde (Türkçe) en çok beğenilen gadget olmayı başardı. Tüm diller dikkate alındığında ise, 5 yıldızlı 53 gadget'tan biri de CHIP Online gadget'ı. Galerideki toplam gadget sayısı ise 5.447.

Bugüne kadar yaklaşık 20.000 kişi tarafından kenar çubuğuna eklenen CHIP Online gadget'ını kullandığınız için ne kadar teşekkür etsek az. Yukarıda da söylediğimiz gibi biz bir aileyiz ve beğeniniz, birbirimizi ne kadar iyi anladığımızın en güzel kanıtı...

Eğer ailemizin bir üyesiyseniz ve CHIP Online gadget'ını henüz kenar çubuğunuza eklemediyseniz, bu adresi ziyaret ederek yapmanız gerekenleri ayrıntılarıyla öğrenebilirsiniz. Yorumlarınız ve forum sayfamıza yazacağınız önerilerle gadget'ı daha da geliştirmemize yardımcı olacağınıza eminiz.

Download: CHIP Online Vista Gadget

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Tebrik ediyorum ve bu ailenin bir parçası olmaktan mutluyum.

kutlarım,ne kadar büyük bir aile olduğumuzu Chip Online'ye üye olup,her sorunuma nezaketle,sabırla,eğlenceyle,doğru cevaplarla beni sorunun çözümüne kavuşturan arkadaşlar edinerek anlamıştım.

Vista SideBar, sistem kaynaklarını az kullanıyor olsaydı, ben de SideBar'ı kullanmış olacak ve buna paralel olarakta CHIP Online Gadget'ı kullanacaktım. Ama maalesef...

vista pcme hemen kurucam :) teşekkürler chip online

xp içinde yapında bizde bu ailenin parçası olaraktan visyacılar gibi sevinelim

Keşke Linux kullanıcılarıda düşünülüyor olsaydı...Super Karambam'da bu gadgeti kullanmak isterdim...Birde Super Karamba gatgeti yapsaydınzda bizde ondan faydalansaydık..:)

CHIP Online'ımız bu başarıyı hakediyor. İleride başka başarılar kazanmamız dileğiyle.

Ben bu programcığı yükledim fakat içine bir şey eklemeyi başaramadım. Nasıl yapıldığı konusunda da bir şey yazmıyor hç bir yerde... Ekle kısmından Gadget ı seçip çift tıklıyorum ama bar!a yerleşmiyor...

İşte Chip'de bulunmamın Nedenide Budur ;) Elmas usta Ellerde Değer Kazanır Anlayışı..

Tüm Chip Ekibine Bizlere Sundukları Hizmetlerden Dolayı Sonsuz Teşekkürler.

sıradan bir haber bence çünkü chip türkiyenin en iyi teknoloji platformu

20.000 kullanıcı cok da ciddi bir rakam degil.

bencede 20.000 rakamı abartılmamalı..bence 100.000 olmalı..saygılar iyi çalışmalar

ben açıkçası üzüldüm. ayrıca süper karamba için falan yapmazlar merak etme ki yapmasınlar da. şahsen ben istemem.

oldukça başarılı bir gadget olmuş tebrik ederim

by The_BeKiR

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir