CHIP Online: Teknolojiye tıklanan 10 yıl...

Türkiye'nin teknoloji portalı CHIP Online, ziyaretçileri ile birlikte 10. yılını kutluyor...

CHIP Online: Teknolojiye tıklanan 10 yıl...
10 yaşındayız! Bugünlere gelmemizde büyük paya sahip olan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz...

Rüzgar gibi geçti. 10 yıl nasıl da çabuk geçiverdi. Teknoloji dergiciliğinin tartışmasız lideri çok kısa bir sürede internette de teknoloji yayıncılığının lideri konumuna geldi. İlk zamanlarda CHIP dergisinin internet üzerindeki tanıtımını yapan bir internet sayfasından ibaret olan CHIP Online doğru zamanda yaptığı doğru hamleler ve geleceğe yönelik yatırımlarla bugün Türkiye'nin teknoloji gündemini belirleyen, Türkiye'nin en geniş içeriğe sahip teknoloji sitesi konumuna gelmiş durumda.

Şimdi rakamlarla kafanızı şişirmek istemiyoruz; kendimizi övmek gibi gereksiz bir uğraş içerisine de girmeyeceğiz. Bizim için önemli olan "şunları bunları yaptık" demek değil, sizlerden gelen olumlu geri dönüşleri görebilmek. sadece son dört ay içerisinde bant genişliğimizin iki kat arttığını, yeni bir sunucu almak ve buna ek olarak da mevcut sunucularımızı izin verdiği en yüksek donanım sınırına kadar terfi etmek zorunda kaldığımızı söylememiz yeterli.

Ve tüm bunları sizlerin, yani CHIP Online'ı her gün düzenli olarak takip eden ziyaretçilerimiz sayesnde gerçekleştirdik.

Sadece teknoloji, sadece doğru içerik!

CHIP Online başarısını sadece ve sadece teknoloji yazan profesyonel yazar kadrosuna ve tabii ki sizlere borçlu. CHIP Online ekibi her güne yeni bir heyecanla başlıyor ve o anın teknolojik gelişmelerini CHIP Online ziyaretçilerine duyurmak için canla başla çalışıyor. 10 yıl önce de böyleydi, 10 yıl sonra da böyle olacak...

11 dilde yayın yapan CHIP Download sitesi ve dünyanın dört bir yanında yayımlanan CHIP'ler ile sürekli iletişim halindeyiz ve yıl içerisinde düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz uluslararası editöryel toplantılar ile içeriğimizi yönlendirirken hem bilimsel gerçekler hem de internet trendlerini göz önünde bulundurmaya çalışıyoruz; böylece olaylara "geniş bir açıdan" bakmamız mümkün oluyor.

Türkiye'nin en ciddi yazar kadrosuna ve yine Türkiye'nin en güvenilir donanım test merkezine sahip olan CHIP Online ürettiği içerik ile hem CHIP Online ziyaretçilerinin bilgi ihtiyacını karşılıyor hem de amatör sitelere "doğru bir kaynak" olarak hizmet etmeye çalışıyoruz. Kuralları henüz tam olarak oturmamış olan internet yayıncılığı arenasında içeriğimizi kullanırken kaynak belirtme olgunluğunu gösteren teknoloji ve haber sitelerinin sayısının gün geçtikçe artması da bizi sevindiriyor elbette.

Türkiye'nin en ciddi tartışma platformlarından biri olan CHIP Online Forum üzerindeki kullanıcılarımız da gerek mesajları gerekse de hazırladıkları "uzmanına sorun", "foto dünyası", "CHIP Online haberleri", "okur ipuçları" gibi bölümlerle hem içeriğimizin gelişmesinde büyük rol oynuyorlar hem de ciddi tutumlarıyla CHIP Online Forum'un Türkiye'deki diğer forumlar arasından sıyrılıp farklılaşmasını sağlıyorlar.

Uzun sözün kısası...

CHIP Online gelişiyor, gelişmeye de devam edecek. Ekibimiz genişliyor, internet yayıncılığı konusundaki uluslararası standartlara uygun çalışmalarımız sürüyor.

Her günü teknoloji ile geçen 10 yılı arkada bıraktığımız 2009'da küresel krizin etkileri giderek daha az hissetmemizi sağlayan reklamverenlerimize ve bizi her geçen gün biraz daha ileriye gitmeye teşvik eden CHIP Online ziyaretçilerine teşekkür ediyoruz. Bu başarı bizim olduğu kadar sizlerin de...

2009 yılının mutlu ve umutlu bir yıl olması dileği ile...

CHIP Online Ekibi

Okuyucu Yorumları

Toplam 38 Yorum

Mutlu yıllar Chip Online.
Başarılarınızın devamı dileği ile.

derginizi ve sitenizi çok ama çok seviyorum. İyi ki varsınız iyi ki doğdunuz nice senelere hep birlikteeeeeeeee

şuan elimde 98-99 yıllarına ait chip dergileri var. sizlerden ne kadar çok şey öğrendim ve ne çok yardım aldım, bir bilseniz (:

iyi ki varsınız. dilerim nice uzun yıllar berber oluruz...

Mutlu yıllar ve başarılar.

ilk çıktığından beri sevdiğim tek site ve dergi CHIP

Hayırlı Ve Mutlu Senelere

Başarılarınızın devamını diliyorum :D

Nice yıllara Chip Online.Başarılar..

Kalitenizden ödün vermeden nice senelere İnş.

chip diğer pc dergilerine göre çok farklı ve online olarak da farkını ortaya koyuyor.öğrendiğim herşeyi chip online ve chip dergilerinden öğrendim iyiki varsın chip

gerçekten bu işte iyisiniz.Sizi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum

Chip sizi çok seviyorum ve daha nice başarılı 10 yıllara beraberce temennilerimi sunuyorum

nice yıllara

Birlikte Nice 10 yıllara dileklerimle...

Bu alemde en iyisi

Chip online = )

Nice 10 Yıllara İnşallah :)

chıp dergisi hem dvd hemde dergi içeriğiyle herkese meydan okuyor ve bundada 1.

Yanlız çağa uyun bence. 11 yılın ağırlığı sizi yavaşlatmasın. Bence bu oluyor biraz...

nice yıllara chıp ilee

nice yıllara chip ama şunu unutmamak gerekir sitem olarak algılamayın dergi içeregi konusu olsun veya diger konularda olsun eski chipi çok özlüyorum ve özlüyoruz selametle

Bütün chip çalışanlara her güne sadece para kazanmak için değil;hem dergi okurları hemde internet sitesini kullananları bilgilendirmek , bizim çağa ayak uydurmamıza yardım etmek ve güvendiğimiz chip test merkezinin ürün yorumlarını okuyarak alışverişimizi yapmayı sağladığınız için size çok teşekkür ederim.
Uzmanına sor sayesinde her bilgisayar sorununda destek telefonları açmayı bıraktım.Sayenizde bilgisayarı daha iyi amacına uygun,imkanlarından yararlanarak kullanıyorum.
Teşekkürler CHİP daha nice 10 yıllara...

nice yıllarımıza,hep beraber...

uzun yıllardır derginizi takip ediyorum çok faydalı bilgiler içeriyor
teşekkürler chip ailesi

nice mutlu yıllara chip online :)

mutlu yıllar chip

10 yıl şerefine Hergün 85 kere değil de 185 kere ziyaret edeceğim :)

İyiki varsın chip... hergün devamlı tarayıcımın baş tacısın ve oyle olmaya devam edeceksin... başarılarının devamını dilerim chip...

nice mutlu yillara chip..

iyiki varsın chip... nice senelere... teknolojiyi hep buradan takip ediyorum.. edeceğim...

Diğer arkadaşların yazdığı gibi Bende uzun zamandır CHIP dergisini ve internet sitesini izliyorum.Şunu rahatlıkla söyleyebilirim bana bilgisayarı sevdiren ve öğreten CHIP tir.Ben Türkiye Koşullarında Böylesi bir dergiyi çıkartmada gösterdikleri özveri ve emeklerinden dolayı değerli CHIP çalışanlarını kutluyor nice 50. yıllara diyorum.

nice yıllara chip :) tarayıcımın olmazsa olmazı : )

Son iki yılımızı beraber geçirdik Chip :) Nice mutlu yıllara!!! :) vivuvuvuvuv

Chip, her yönüyle takdire şayandır. Uzun soluklu ve nice başarı dolu yıllara!

Tebrik ediyorum. Umarim daha uzun yillar Web Browser larin Favorite Listesinin En Basinda yer almaya devam edersin.

Nice 10 yıllara her nekadar yeni takipçilerinizden olsamda sevdim sizi :D

nice YıLLara Aynı ßaşarıyı uzun seneler görmek istiyoruz :)

Hadı hayırlısı 3 senemi geçirdim burda umarım daha da uzun süre beraber oluruz.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play