CHIP Online ve NVIDIA'dan ödüllü anket!

NVIDIA ve CHIP Online'dan müthiş hediyeler kazanma şansı yakalamaya ne dersiniz? Katılım çok kolay!

CHIP Online ve NVIDIA'dan ödüllü anket!
Müthiş hediyelerden biri belki de sizin olacak!

Hemen başlamak için buraya tıklayın!

CHIP Online, teknoloji tutkunu takipçilerine yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Müthiş bir oyun PC'si olan Arma Venes 15'i, MSI Geforce GTX 760 ekran kartını ve fazlasını kazanma şansı yakalamak elinizde. Sadece 1-2 dakikanızı ayırmanız yeterli!

NVIDIA Türkiye ve CHIP Online ortak çalışmasıyla hazırladığımız kampanyaya katılmak için NVIDIA Türkiye Facebook sayfasını beğenmeniz ve anketi doldurmanız yeterli. Anketi doldurduktan ve soruyu cevapladıktan sonra kazanabileceğiniz ürünler arasında 1 adet Arma Venes 15, 1 adet MSI Geforce GTX 760, 5 adet Assassins Creed IV Black Flag oyun kodu, 10 adet NVIDIA Sırf Çantası, 10 adet NVIDIA Şapkası var!

İşte müthiş ödüllerden birini kapma şansı yakalamanız için yapacaklarınız:

1. NVIDIA Türkiye Facebook sayfasını beğenin, böylece sorular görünür hale gelecek. Not: Sayfayı PC'nizden açmalısınız, mobilden ankete katılmanız mümkün değildir.

2. Ödüllü anketi doldurun ve soruyu yanıtlayın.

3. Anketi gönderin ve bekleyin!

Başlamak için buraya tıklayın!

Bu anket 31 Ocak 2014 – 22 Şubat 2014 tarihleri arasında NVIDIA Türkiye Facebook sayfasında düzenlenmektedir. Sonuçlar ise 27 Şubat'ta açıklanacaktır.

Anketin tüm koşullarını ikinci sayfamızda okuyun!

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

arma venesis 15 şu sitesindeki eko olan modeli mi ? i3 işlemcili ekran kartınıa göremedim niye bukadar eksik bilgileri ? ram hdd işlemci belirtilmiş

ne zaman acıklanıyo bunlar

"Bu anket 31 Ocak 2014 – 22 Şubat 2014 tarihleri arasında NVIDIA Türkiye Facebook sayfasında düzenlenmektedir. Sonuçlar ise 27 Şubat'ta açıklanacaktır. " Az baksaydın görebilirdin

Insallah aciklanir bugun.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
CHIP Online ve NVIDIA'dan ödüllü anket!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir