CHIP TV TechTalk'ta Casper'ın konuğuyduk

CHIP TV TechTalk canlı yayınlarında bu hafta Casper'ın konuğu olduk, çok önemli bilgiler aldık...

Oynat Casper'la canlı yayındaydık! CHIP TV TechTalk canlı yayınlarında bu hafta Casper'ın konuğu olduk, çok önemli bilgiler aldık.

Bu haftaki canlı yayınımızda Türkiye'nin ilk yerli PC markası olan Casper'dan bildirdik.

Casper Pazarlama Direktörü Feray Karaman'la yaptığımız söyleşimizde; Casper'ı daha yakından tanıdık, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarına yakından baktık, tablet ve ikisi bir arada PC'lerini konuştukve elbette son dönemde dikkat çeken Casper VIA ailesini de mercek altına aldık.

Yayınımızda ayrıca Casper'ın üst düzey akıllı telefonu Casper VIA V9'u da yakından inceleme fırsatı bulduk ve daha da ötesi henüz sır gibi saklanan Casper VIA V10'u da ilk kez görüntüledik.

Canlı yayını kaçırdıysanız üzülmenize gerek yok, yayınının tekrarını hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

çöpsır.... .

Bir defasında bir casper bayisine o gün için mevcut en yüksek dolabımda bir pc aldım. Eve geldim ve meşhur mavi ekran sürprizini yaşadım. Bilgisayarı kapatıp açtım, kısa süre sonra aynısı oldu. Windows hata raporlarını buldum, meğerse baba teslim etmeden önce de aynı hatayı defalarca vermiş ama sorunlu bilgisayarı bana karalamaya kalkmışlar idi. İade ettim ve ondan sonra da aşka casper almıyorum.

@03 Temmuz 2015 14:12 mavi ekranın kodu ne? belki sürücü hatalıdır... donanım sağlamdır... her koşulda iyi kurtulmuşsunuz...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir