Chrome 46 hazır; İndirin!

Chrome 46 resmi olarak indirilmeye sunuldu! Yenilikler ve indirme bağlantısı haberimizde...

Chrome 46 hazır; İndirin!

Google'ın web tarayıcısının son sürümü Chrome 46, Windows, Linux ve OS X için indirmeye sunuldu.

Yeni sürümdeki değişikliklerden bir tanesi, videoların arka planda oynatılmasıyla ilgili. Chrome 46'da arka plandaki sekmelerden biri video çalmaya çalıştığında, sadece bu sekmeyi öne getirmeniz halinde video yürütülmeye başlanıyor.

Chrome 46, web sitelerini ön-yüklemeyle ilgili geliştirmeleri sayesinde sayfaları biraz daha hızlı açabiliyor. Chrome 46'da web sayfalarındaki resimler ve animasyonlar da daha hızlı açılıyor. Web geliştiricileri, basit HTTP istekleri yoluyla ziyaretçiye en uygun boyuttaki görseli gönderebiliyorlar.

Chrome 46, web geliştiricilerine yönelik bir dizi yenilik de sunuyor. Örneğin geliştirici araçları, artık daha düzenli bir menü yapısına sahip ve yardımcı ipuçları gösteriyor.

İndirin: Chrome 46

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

flat tasarıma geçeçekti ne oldu o olay yalan oldu galiba biraz tasarıma el atsalar ilk zamalardaki chrome ile aynı

@14 Ekim 2015 13:28 Görselliğin ne önemi var ki? Mesele işini yapıp yapamadığı bence. Görsellik arıyorsan Opera kullan developer sürümünü denemeni öneririm. Bomba gibi bir Opera geliyor.

@14 Ekim 2015 13:28 Edge deneyebilirsin. Çok sade bir tasarımı var.

yıllardır chromeda bir yenilik göremiyoruz

@14 Ekim 2015 15:35 O zaman FireFox'u deneyin...

@14 Ekim 2015 15:35 Adamlar her güncellemede ana sürüm numarasını bir artırıyor. Bundan büyük yenilik mi olur. Diğer yazılımlarda senede bir falan artıyor o numara.

Şu mikrofon daima açık kalması ve google'ın bizi dinleme olayına kıl olduğum için Chrome'u kaldırdım ve yerine 2. tarayıcı olarak Opera'yı kurdum.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir