Chrome ayarlarına hızla erişin!

Chrome'un en derinlerine bile sadece tek bir düğme ile ulaşmak isteyenler... İşte aradığınız eklenti

Chrome için hepsi-bir-arada ayar çözümü

Chrome, basitliğiyle ve kullanım kolaylığıyla öne çıkıyor. Ancak Chrome'un nadir de olsa bazı dezavantajları var. Örneğin ayarlara erişmeniz ve istediğini ayarı bulmanız bazen güç olabiliyor.

Bir Chrome eklentisi olan Mega Button, ayarlara erişmenizi çok daha kolay bir hale getiriyor.

Mega Button'u yükleme ve özelleştirme

Mega Button'u yüklemek için Web Store'da Add To Chrome düğmesine basmanız yeterli. Eklentiyi yüklediğinizde web tarayıcınızın eklentiler alanında yeşil bir düğme belirecek. Seçenekler sayfası varsayılan olarak açılmadığından, düğmeye sağ tıklayıp "Options"a tıklamanız ve ayarları görüntülemeniz ve ayarlamanız gerekiyor.

Yeşil düğmeye bastığınızda ekrana gelen simgeler, Chrome'un temasına uyumluluk gösteriyor ve çeşitli ayarlar hızla ulaşmanızı sağlıyor. Mega Button'un en iyi yönü ise sadece istediğiniz seçenekleri listelemesi. Örneğin dilerseniz DNS, Bellek, Eklenti seçeneklerini saklayabilir ve sadece İndirmeler, Ayarlar, Geçmiş gibi temel seçenekleri gösterebilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bir sonraki güncellemede buton gömülü olarak gelmeli.

Teşekkürler CHIP :)

Kullanamıyorum.Ne zaman açsam 5-10 dakka sonra ekran donuyor.Kaldırdım mozilla kullanıyorum bir sıkıntı yok.

çok güzel bir uygulama sağ ol Chip

Google chrome'u hiçbir eklenti kurulu olmamasına rağmen tek sekmede dahi bir süre sonra 1.5-2gb bellek kullanımına ulaştığı için, ayrıca harddiski sürekli meşgul ettiği için kaldırdım. Tekrar eski dostum firefoxa döndüm.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir