Chrome Frame artık yöneticisiz yüklenebiliyor

Bu küçük yenilik, Chrome'u, daha önce giremeyeceği bilgisayarlara bile sokacak!

  • Zeynel A. Öztürk
Chrome Frame artık yöneticisiz yüklenebiliyor!
Sitelerinizi daha iyi açmak için Chrome Frame'i yüklemek istediyseniz ancak başaramadıysanız, bu sürüm herhangi bir yönetici yetkisi gerektirmiyor

Şirketiniz, iş yerinizde Internet Explorer'ın eski bir sürümünü ve sadece belirli uygulamaları çalıştırmanıza izin verdiğinde bundan kurtulmak için bir seçeneğe sahiptiniz: Chrome Frame'i kullanmak, tabi admin'inizi eklentiyi yüklemeye ikna edebilirseniz. Ancak bunu başaramadıysanız üzülmenize gerek yok, çünkü Google'ın Chrome Frame'inin yeni geliştirme sürümü, yüklemek için herhangi bir yönetici yetkisi gerektirmiyor.

Google I/O konferansında duyurulan yeni Chrome Frame'de yöneticilere yönelik bazı kısıtlama seçenekleri de bulunuyor. Google geliştiricileri Chrome Frame'in yöneticiye ihtiyaç duymadan nasıl yükleneceğine dair teknik detayları tam olarak açıklamasa da bu sürümün Chrome Frame'i yükleyemeyen kullanıcıların yüzde 30'una yardım edeceği düşünülüyor.

İlgileniyorsanız, Chrome Frame'in yeni geliştirme sürümüne bu adresten ulaşabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

indirme yasak , usb ler kapalı , herhangi bir sürücü yok hadi gelsinler yüklesinler bakalım bunu ;)) o kadar kolaymı güvenlik kırmak ...:))

yassaaakk...!!! kardeşim yasaaakk...!!! Türkiye yasaklar ülkesi...!!!

saygılar...r.r.r

yassaaakk...!!! kardeşim yasaaakk...!!! Türkiye yasaklar ülkesi...!!!

saygılar...r.r.r
------------
Türkiye ile ne alaka mahmutcum?

Hayal gücünüzü kullanin usb ile sürücü olmasa ne olur. Acilista boot ederken dosa düsürün dos ile programin oldugu aga baglanin ordan direk yüklersiniz.

Not: Bu yazdiklarima ben bile inanmadim.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play