Chrome için iOS 7 makyajı!

Google'ın Chrome'u için hazırlanan bu eklenti, tarayıcınıza iOS 7 görünümü kazandırıyor!

Chrome için iOS 7 makyajı!

Chrome tarayıcısı, eklentileri sayesinde çoğu zaman mini bir işletim sistemi gibi de çalışıyor. Bu eklentilerden biri de "iOS 7 New Tab Page". 

iOS 7 arayüzünün çok kullanışlı olduğunu kabul etmek gerekiyor. Uygulamalar arasında kolayca gezinebilirken onları çalıştırmak ve sonlandırmak, hatta silmek de son derece basitleşiyor.

iOS 7 New Tab Page eklentisi de Chrome'da yeni bir sekme açtığınızda, yeni sekme ekranının iOS ekranı gibi görünmesini sağlıyor. Chrome'a yüklediğiniz uygulamaları sekmenin içinde iOS uygulamaları gibi görüyor ve iOS 7'de olduğu gibi çalıştırabiliyor veya kapatabiliyorsunuz. Elbette dokunmatik ekranlı bir PC'niz varsa bu minik eklenti çok daha fazla hoşunuza gidecektir. Ancak klavye ve fare ile de eklentiyi kullanabiliyorsunuz.

İndirin: iOS 7 New Tab Page

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Siz Anca İOS 7'yi Kötüleyin!! Apple Yenilikçisidir!! Forever Apple <3 <3

Siz Anca İOS 7'yi Kötüleyin!! Apple Yenilikçisidir!! Forever Apple <3 <3

Siz Anca İOS 7'yi Kötüleyin!! Apple Yenilikçisidir!! Forever Apple <3 <3

@09 Kas 2013 13:42 kötülemeyle ne alakası var herkes istemeye bilir

@09 Kas 2013 13:42 arkadaş galiba ios 7 nin sahibi sensin ? Ne kadar çok özdeşleşmişsin markayla gören de sana hakaret ettiler sanır.

Chrome'a neden ios 7 makyajı kurayım ki?

ios 7 gibi bir sistem başyapıtını kıromda kullanmak? bu en başta apple'a hakarettir...

Biz kaçmaya çalıştıkça adamlar iOS 7 teması yapıyor ya.. Sonuna kadar 6.1.4 diyorum.

Anca çakmasını yaparsınız googlecılar üzgünüm.

google' ın her zaman yaptığı şey apple' a özenmek ve bunu sıklıkla yapar bu türler kırsal kesimlerde yaşarlar -5 derecede bile üreyebiliyor :)))

@09 Kas 2013 21:40 Akıl ? Var mı ? Sen de ? Kardeşim bu acaba Google tarafından yapılmış bir eklenti midir ? Tabi ki değil. Fakat gelin görün ki sizin gibi cahil insanlar hala çıkıp "Google, Apple'a özeniyor" diyebiliyor. Bir geliştiricinin yaptığı eklentiyi hangi akla hizmet ile Google yapıyor gibi yorum yazarsınız ? Sizin gibi insanlara anlam veremiyorum.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir