Chrome Remote Desktop, artık iOS'ta!

Geçen sene Google'ın Andorid için yayınladığı önemli uygulaması, artık iOS'ta da var!

  • Zeynel A. Öztürk
Chrome Remote Desktop, artık iOS'ta!

Geçen sene Google'ın yayınladığı Chrome Remote Desktop uygulaması, Android'li telefonunuzdan veya tabletinizden bilgisayarınıza erişip, onun ekranını kontrol etmenize olanak tanıyordu. Aynı uygulamanın iOS sürümü, iTunes mağazasına resmi olarak gelmiş bulunuyor.

Mobil uygulamayı telefonunuza kurup, buradaki uygulamayı da masaüstündeki Chrome web tarayıcınıza kurduktan sonra bağlantıyı kurabiliyorsunuz. Sadece bir-iki dakika alan kurulumdan sonra, sorunsuz bir uzaktan denetim işlevine sahip oluyorsunuz.

Google'ın aracı, telefonla PC'yi uzaktan kontrol etmeye yönelik araçların ilki elbette değil. Ancak işlevin Google'dan gelmesi, böyle bir işlevi normalde hiç kullanmayacak olanlar için bizce rahatlık sunabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

yahu şu nokia here gelecekti o neoldu

@14 Oca 2015 14:16 çok oldu yayınlanalı ama hala beta aşamasında. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps

kardeş ben androit ios için sordum androitde aylar önce tamamen yayınlandı galibağa o haberleri kaçırdın androitden sonra iosada gelecek denmişti neyse yinede saol cevap için@14 Oca 2015 14:43

Chromebook'a bağlanabilme özelliği gelse süper olacak.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play