Çift ekranlı YotaPhone 2 sonunda geliyor!

Arka tarafında 4.7 inç'lik ikinc bir ekran barındıran ilginç telefon, çok yakında geliyor!

Oynat Çift ekranlı YotaPhone 2'den tanıtım videosu! Arka tarafında 4.7 inç'lik bir e-ink ekran barındıran ilginç telefondan tanıtım videsu!

İki yüzünde de ekran bulunan YotaPhone 2'yi ilk olarak MWC 2014'te görmüş ve denemiştik. Cihazın ön yüzünde renkli, HD çözünürlüklü bir ekran, arka yüzünde ise tasarruflu bir dokunmatik e-ink ekran yer alıyordu. MWC'nin üzerinden aylar geçmesinin ardından YotaPhone, yeni telefonunu 3 Aralık'ta piyasaya sürmeye hazır.

Firmanın Twitter hesabından yapılan duyuruya göre YotaPhone 2, Londra'da bir basın etkinliğiyle resmi olarak tanıtılacak. 3 Aralık'ta gerçekleşecek etkinliğe katılan medya mensupları, cihazın son halini deneme şansı bulacaklar. Daha önce yayınlanan basın bilgileri doğruysa, telefonu Rusya'da hemen satışa sunulacak, diğer pazarlara 3-4 ay sonra ulaşacak.

Cihaz en üst seviye özelliklerle gelmese de, sunduğu deneyimle eşsiz olmayı başarıyor. Şubat'ta gösterilen telefonda bir değişiklik yapılmadıysa YotaPhone 2, Snapdragon 800 işlemci, 5.0 inç AMOLED ekran, 4.7 inç'lik enerji tasarruflu EPD ekran, 2GB RAM ve 32GB dahili depolama alanıyla gelecek.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Dr bu ne ?

Bu telefon nasıl kullanan bilen var mı .

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir