Çift mikrofonlu bluetooth kulaklık

Dünyanın ilk çift mikrofonlu VoiceMax teknolojisini kullanan Bluetooth kulaklığı Sennheiser VMX 100

Sennheiser Communications, Bluetooth cep telefonu kulaklığı kavramını VMX 100 modeliyle yeniden tanımlıyor. Dünyayla aynı anda ülkemizde Bircom güvencesiyle satışa sunulan Sennheiser VMX 100 Bluetooth cep telefonu kulaklığı VoiceMax™ teknolojisi ile ortam gürültüsünü maksimum seviyede ayrıştırarak, konuşmanızı her ortamda anlaşılır kılıyor. Böylece telefon görüşmelerinizi en gürültülü ortamlarda bile sanki görüşme yaptığınız kişiyle aynı odadaymış gibi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Sennheiser VMX 100 tüm Bluetooth'lu cep telefonlarıyla uyumlu olarak kullanılabiliyor.

Devrim niteliği taşıyan VoiceMax'in çift mikrofonlu teknolojisini dünyada ilk kez kullanıma sunan Sennheiser VMX 100, daha önce hiçbir Bluetooth kulaklığın erişemediği ses kalitesi, konfor ve şıklığı bir arada getiriyor. Sennheiser VMX 100 sadece 15 gram ağırlığı, kulağınıza mükemmel şekilde oturan tasarımı ve benzersiz 3 boyutlu ayarlanabilir yapısı ile inanılmaz bir kullanım kolaylığına sahip bulunuyor. 5 saatlik konuşma süresi sunan Sennheiser VMX 100, üstün pil performansı sayesinde ulaştığı 100 saatlik bekleme süresiyle fark yaratıyor. Ülkemizin dört bir yanında Bircom güvencesiyle ve 2 yıllık garantiyle satışa sunulan Sennheiser VMX 100 Bluetooth cep telefonu kulaklığının Titanium ve Black adını taşıyan iki farklı modeli bulunuyor. Her iki modelle birlikte hem standart şarj ünitesi hem de USB şarj ünitesi geliyor. Sennheiser VMX 100 Black serisinin özelliği ise otomobil şarj ünitesini de içeriyor olması. Sennheiser VMX 100 Bluetooth cep telefonu kulaklığı ve diğer Bircom ürünlerine ilişkin ayrıntılı bilgiyi www.bircom.com adresinden edinebilir veya 0 (212) 319 97 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

bir adım öne geçmeyi başarmışlar

Artık burada da rekabet var.Bu işler yine bize yarayacak.

Ürünün resmi mi yok yoksa ben mi göremiyorum ?

Sennheiser...Hiç şaşırmadım:))

zaten Sennheiser denilince akla 5+1 setlerin hoparlörlerini aratmıcak kulaklıklar geliyordu şimdi de bunlara bluetooth kulaklıklar eklenmesi çok ii bi gelişme...

evet sağdan hızlı bir koşu ile şu an önde gözüken Sennheiser VMX 100 rakipleriyle arasında büyük bir fark attı aman allah kim yaklışıyor ona...

beğenilir bir gelişme,denemeden birşey demek doğru olmaz,konuşmaların net ses kalitesinde karşıya aktarılması gerçekten çok önemli."anlamadım","neeeeeee","sessiz bir yerde konuş anlamıyorum" gibi dertlerden umarım kurtuluruz :)

Biraz geç kalınmış bir tasarımdı neyse Sennheiser bu konuyada el attı

teknoloji bir adım ileriye hep gerilemeyelimde.

Sennheiser ın üstüne tanımam. gerek kulaklık gerek mikrofon olsun çok başarılı ürünleri var

Sen de yorum yaz