Çılgın tamirciler fena yakalandı!

Fransa'daki bir telekom mağazasında yaşanan tuhaf olay, kısa sürede interneti kasıp kavurdu!

  • Cenk Atlı
Çılgın tamirciler fena yakalandı!

Fransız telekom firması SFR'nin iki çalışanının geçtiğimiz günlerde internette yayılan videoları başlarına bela oldu. Muhtemelen kendilerine çok fazla iş çıkartan zorlu bir müşterinin telefonuna fiziksel zarar verdikleri görülen çalışanların, videonun yayılmasından sonra artık yeni bir iş aramak zorunda kaldıkları öğrenildi.

Fransa'nın Nord-Pas-de-Calais bölgesinde yer alan Villeneuve d'Ascq'deki bir SFR mağazasında çalışan ikili çektikleri videoda söz konusu telefonun tamir için kendilerinde olduğunu ve cihazın sahibinin de tam bir bela olduğunu anlatıyorlar. İkili önce sahte bir telefonu yere atıyor ve ardından müşterinin cihazına zarar verme niyetlerinin gerçekten ciddi olduğunu göstermek için de asıl telefonu yine sertçe yere fırlatıyor.

İkilinin kurnaz planı, cihaz kendilerine geldiğinde aslında zaten bu halde olduğunu söylemeye dayanıyor. Fakat plan çerçevesinde yeterince kurnaz olmadıkları şey ise bütün bu işlemin Periscope üzerinden canlı yayınlanması...

Söz konusu video kısa sürede viral haline gelince, SFR; bu çalışanlarının ciddi bir biçimde cezalandırıldığına dair bir duyuru yaptı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

birisi türk diğeri arap tiplere bakılırsa :D

@06 Nisan 2016 13:52 birisi hintli diğeri fransız doğru bak...

Siz bir de Türkiye servislerini görün. Her arıza kullanıcı hatası...

@06 Nisan 2016 19:00 Türkiye servislerinde bir sıkıntı görmedim. Dört dörtlük işliyor.

@06 Nisan 2016 19:00 aynen özellikle ilk 6 içinde verirsen direk kullanıcı hatası sayıyorlar değişim veya para iadesi vermemek için.

Alacaksın onları telefonunu yere atacaksın

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost